Rhy.n ampuratako suljetaan?Lopettamiseen on kerätty oikein adressi ratikyläisen toimesta.Kierretty jopa kankarilla.Vedoten pumppuasemaan jonka rakentamises ei niillä ole mitään osuutta. Taitaa olla kateus esillä kun ei enää hirviporukas.
Rhy.n ampumarata loppumas.
Anonyymi-ap
5
752
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä jos loppus se turhanpäiväinen paukuttelu.
Laitoin kolme nimeä adressiin. Luonnon eläimet pelkää paukuttelua. - Anonyymi
No ei sellaisia ratoja nyt joka mutkassa tarvita. Onhan niitä kiinteistöverottomia ratoja kaikki pitää näille nysväreille olla ilmaista.
- Anonyymi
Viherpiipertäjiä näkyy olevan sieläkin.Ovat tulleet kaupungista maalle jatkohoitoon.Nämä ovat porvari hallituksen jäämistöä.
- Anonyymi
Otetaas oikeen yhteiseksi asiaksi lopettaa tämä ampumarata. Varmasti löytyy pilaantunutta maata tai muuta kun tutkitaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353