Päätoimittaja on päässyt pälkähästä. Johtaja Yli-Kyynyä lainaten on syntynyt supertiivis pääkirjoitus. Yli sata sanaa sentään!
Pääkirjoitus: Rohkeasti ja yhdessä kohti tavoitteita
Anonyymi-ap
2
386
Vastaukset
- Anonyymi
Njet problem, katastrof normal. Kauhajoki-kolhoosi etenee täysin viisivuotissuunnitelman mukaisesti ja asetetut tavoitteet tullaan saavuttamaan suunnitellusti. Keskustapuolue tulee saamaan kolhoosin asukkailta täyden tuen ja kirkkaan voiton seuraavissa vaaleissa, johdattaen Kauhajoki-kolhoosin kunnialla uuteen viisivuotiskauteen. Toverit liittykää yhteen rakentamaan Keskustapuolueen agraariugopiaa!
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18096459x
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 48687
- 38653
- 49634
- 31619
- 42618
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506