https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/840e6b37-933e-4e7d-936d-bf4a6d200c83
Jotkut pitävät alusvaatteissa esiintymistä huonona esimerkkinä varsinkin Lopezin tyttärelle. Laulajaa moralisoidaan huonosta vanhemmuudesta juuri paljastavan asun vuoksi.
– Ihan oikeasti, oliko sinun pakko pukeutua tuohon? Hieno esimerkki tyttärellesi, Lopezia kritisoidaan.
– Olen samaa mieltä, miksi pitää esitellä intiimialueitaan, kommenteissa jatketaan.
Mielestäni jokaisen naisen tulisi kulkea alusvaatteissa.
Jotkut pitävät alusvaatteissa esiintymistä huonona esimerkkinä varsinkin Lopezin tyttärelle. Laulajaa moralisoidaan huonosta vanhemmuudesta juuri paljastavan asun vuoksi.
– Ihan oikeasti, oliko sinun pakko pukeutua tuohon? Hieno esimerkki tyttärellesi, Lopezia kritisoidaan.
– Olen samaa mieltä, miksi pitää esitellä intiimialueitaan, kommenteissa jatketaan.
Mielestäni jokaisen naisen tulisi kulkea alusvaatteissa.
Vastaukset 22
Vanhimmat
miksi pitää esitellä intiimialueitaan
Siks että stondaa! Aina parempi ilman alushousuja
Ei tuon katsominen aiheuta stondista.
Ei niin koska ei ole kontallaan perse kohti kameraa. Kuvaajat ovat AINA väärässä paikassa.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#180981788
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Lopez on kaunis nainen.
Ehkä siksi pukeutuu paljastavasti.
Se on nykyään tyypillistä. Lopezin asu sentään kohtuullisen tyylikäs verrattuna kaikkein noloimpiin.
Oliko sillä menossa uimapukukierros vai muuten vaan tuuletellaan paikkoja 😂🤣
Kritiikkivyöry Somessa.
Kyllä ihmiset ovat tyhmiä nykyään.
Mikä tuossa on ongelma?
Ei mikään. ihmisillä on vain elämässään asiat niin hyvin että tämmösistä pitää keksiä se itkun aihe.
Kun on miljoonia seuraajia niin joka jutusta joku niistä valittaa ja sit uutiset kirjottaa some rähti vaikka milloonasta seuraajasta 5 räjähti.
Björn Borg paljasti myös alushousunsa. Ainakin prismoissa on niitä myynnissä.
Paljasteleva mies on perverssi, mutta paljasteleva nainen vain pukeutuu itseään varten ja on "rohkea". Ja jos joku mies katselee himoiten vain itseään varten pukeutunutta naista (joka parhaimmillaan jakaa itseeän varten valitsemansa asun Istassa tms) niin hän sika ja esineellistää naista. Itseään varten alushousujaan esittelevä nainen ei esineellistä itseään, vaan toteuttaa vain naiseuttaan.
Olen kuullut sanonnan, että rumat ne vaatteillaan koreilee. Jos on alastomana katsottavan näköinen, niin silloin ei tarvitse vaatteita.
Näkisittepä kun minä paljastan alushousuni. Voi pojat.
Tarja Halonen voisi paljastaa alushousunsa vaikka erämessuilla. Pienempi mies mahtuu yöpymään niissä kun laittaa kepeillä pystyyn.
Harja Talonen tuo sanomattoman kuvottava "kaunotar". Voin ymmärtää Penan kestosurgasmin. Tuommoisen kanssa stondis on utopiaa
Kyllä se Jennifer tämän voittaa 😂🤣
https://waikanaewatch.files.wordpress.com/2021/12/schwab.png?w=1024
Intiimialueiden esittely herkistää peniksen jäykistymään. Jäykällä voi tehdä hauskoja temppuja, kuten kantaa vesisankoa.
Kääntää kivä
Vetää sukka munaan tai käteen.
Laukesin verkkareihini