Päällä olleet liukaspintaiset tuulipuvunkankaiset urheiluhousut. Ensin nuuhkia niitä sisältä pillun ja pyllyn kohdalta, sitten pukea ne jalkaan ja hyväillä kädellä ohuen kankaan läpi kivikovana seisovaa terskaa ka kiveksiä. Kovin kauaa ei tarvitse hyväillä, kun spermat ovat valmiita lentämään. Orgasmi on voimakas ja normaalia itsetyydytystä paljon intensiivisempi.
Mikä on kiihottavampaa kuin laittaa jalkaansa naisen
Anonyymi-ap
6
469
Vastaukset
- Anonyymi
Joo. Aikanaan tyttöjen kiiltävät pumashortsit toivat mainitsemaasi lisäpotkua orkuttamiseen. Revittynä niiden läpi oli myös mukava paneskella.
- Anonyymi
Ollaanpas siellä tumpeloita. Sapettaako kun vehkeet ei pelaa ja kädet on jääny tarpeettomaksi. Säälittävää sirkuspuhetta.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432837Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423572603Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta562355- 352214
- 251743
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251639- 481526
- 1001449
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391405Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa661359