Vain kaksi sekuntia Columbuksen ja Galgaryn välistä peliä jäljellä ja Galgaryn Rasmus Anderssonin avojääpusu sammuttaa Patrik Laineen valot!
Heräiltyään Patrik Laine on kertonut odottavansa innolla Columbuksen ja Galgaryn seuraavaa kohtaamista,myös Columbuksen Goodrou on vannonut että asia ei jää tähän! Columbus himoitsee Laineen nukuttajan Anderssonin päätä!
Kaikki ainekset isoon näytelmään on tässä keitoksessa valmiina!
Patrik Laine on lähettänyt Rasmus Anderssonille tanssiin kutsun!
Laineen tanssiin kutsu!
Anonyymi-ap
1
281
Vastaukset
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#181032253
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683208Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91851- 1111740
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241259- 1291048
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6875- 84869