miten ja mistä pari löytäis kivan sinkkumiehen kimppaan ? oisko se nuo tunturikeskukset hyviä hakupaikkoja vai jostain muualta. kertokaa parit omista kokemuksista, haetaan piristystä meiän sexi elämään joten hyviä neuvoja kaivataan :)
kimppakaveria lapista
16
1361
Vastaukset
- Anonyymi
itse ainakin löytäny pareja hiihtokeskuksista sesonkiaikaan .t. etelänmies 56v
- Anonyymi
Levillä ja Rukalla on ollut varmaa saanti. Tietysti aika milloin tarjontaa on enemmän ,eteenkin nuorista miehistä. Vaimo on saanut joka kerta kun on halunnut.
Pyhällä on kerran oltu ja silloinkin sai- Anonyymi
Lapissa mökkiläisten rouvat antaa panna.
Meillä Lapissa oli yleistä panna samaa naista jonka yksi veljeksistä toi taloon.
Ensimmäinen miniä oli kaikkien pantavana jopa appiukon jos ei ollut puolisoa.
Meillä oli lähin tanssilava 90km edestakaisin eikä sinne aina menty, jos mentiin niin ei ollut varmaa että pääsi panemaan.
Kun tansseista jäi ilman naista niin veljen vaimoa sai panna. Mökkiläisten rouvat antoi panna mutta ei niitä aina kaikille riittänyt.
- Anonyymi
Levillä on aina löytynyt vierasta miestä vaimolleni. Hän on sen verran nätti pakkaus ettei tarvi olla kun hetki kapakassa niin tulee ehdottelija.
Nuorekas hoikka nainen vetää miehiä puoleensa
Kun hunaja mehiläisiä. - Anonyymi
millasta mies tarjontaa oin nyt ruska aikaan etelän parille saariselällä? olis kivaa tavata mies meille "oppaaksi" lapin reissuun
- Anonyymi
Kerroppa milloin olet liikkeellä ja mistä sinut löytää. On varma saanti vaimollesi.
- Anonyymi
Meidän suunnalta saa miehiä kun naisia ei riitä kaikille miehille. Monet panee samaa naista perheessä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerroppa milloin olet liikkeellä ja mistä sinut löytää. On varma saanti vaimollesi.
tullaan 5.9 ja ollaan viikko selällä .olekkos ite millon liikeellä vai ooko paikkallisia
- Anonyymi
Meillä taas vaimo haluaisi nuolla naista ja nuolettaa naisella sekä minun naivan häntä samalla. Minun täytyisi naida tätä vierasta naista vaimoni katsellessa. Erittäin vaikeaa löytää kyllä bi-naista kolmanneksi pyöräksi edes ns. "ALAN SIVUILTA". No ainakin nuo A ja S meni oikein. 😂 Mutta mistä Itä-Suomen kolkasta löytyisi tuo bi-henkinen nainen?
- Anonyymi
Kelpaisiko mies isolla aseella? Takuu tyydytys naiselle. Voit itse katsoa naisesi nautinnon, jos pystyt ja kestät. Olen keskilapista
- Anonyymi
Olisi 27-vuotias 167cm 54kg rouva ja haluaisin kokeilla isoa. Minkä kokoinen sinulla on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisi 27-vuotias 167cm 54kg rouva ja haluaisin kokeilla isoa. Minkä kokoinen sinulla on?
Varmasti riittävä. Mistä päin olet?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisi 27-vuotias 167cm 54kg rouva ja haluaisin kokeilla isoa. Minkä kokoinen sinulla on?
Ilmoitappas milloin ja missä olet niin tulen käymään. Tyydytään vaimoa.
- Anonyymi
Jaahaas mitäs olet buaahaa spede ja niuvanniemellä .
Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu4313673Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3181612- 1161446
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n851409Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991368Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591326- 501246
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi891169Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa331037- 40975