Vaikka yritätkin torjua minut mielestäsi, niin voihan olla mahdollista että kaipaat silti jotain meidän välille. Villi mieli etsii kaltaistaan ja ehkä löytää jotain, jossa sielu lepää hyvin ja rauhoittuu. Kaipaat pysäyttäjää. Jos vaikka tuli palaa samankaltaisilla liekeillä.
A-nainen, uusi viikko, ihana sinä
Anonyymi-ap
12480
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Terkkui Anna Abreulle.
Villi ja vapaa seikkailija. Ainakin haluaisi olla.
Mikä niissä A naisissa on? Ihan hirveän epäreilua.
😭😭😭
Älä itke. A on varmaan yleisimpiä naisen nimen alkukirjaimia. 🤗
Kyllä mä olen torjunut, yrittänyt ainakin. Silti eräs valtaa mielen. Tänään meni hyvin, mutta nämä aloitukset ei auta asiaan.
Mihin kirjoitukseni pitäisi auttaa? Tiedän vähän orientoitua.
Ne ei auta, jos yrittää unohtaa.
Tulella leikkimistä. Ja kuitenkin sitä ei voi ymärtää. Ihmisiä vaeltelemassa arjen rutiineissaan, tuli on elävämpää, kirkkaampi, kuumempi, varmempi itsestään ja siitä minne se haluaa mennä.
Villi nainen etsii villiä miestä, totta. Rauhoittamaan,tasapainottamaan elämää ;)
Miksi nainen on ilman voimaa? Miksi ihmiset sallivat sen
Niinkö sä mietit joskus ?
Olinko minä se joka rauhoitti sua 😌.
Sinä syntinen vilikko.
Kaipasin yhteyttämme vkl .
Kun joku 170 cm rääpäle kävi hermoilleni
( J mies tietää miksi niin... 😌)
A-nainen
Minä olen kyllä aina ollut rauhallinen. Impulsiivinen toki edelleen, mutta vaan hyvällä tavalla, en siis tee mitään järjetöntä..
Toki jotain kaipaankin.. ei se kyllä ole pysäyttäjä!
Omapäisenä en halua kenenkään määräilevän! Joten melkoisen työn joutuu tekemään joka minut haluaa pitää 😁
Rakkautta saa sitten monin verroin jos minut onnistuu pitämään. Rakastan pitkiä suhteita, vain yhden kanssa.