Niinpä niin.

Sanna sitä Sanna tätä. Kyllä riittää teillä juttuja Marinista. Kengistä, Hämeestä, korviksista, ilmeistä. Eikö teillä ole omaa elämää?
6191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Samat henkilöt suoltaa arvostelua entisestä pääministeristä niin melkeimpä jo pakkomielteen tasolla.

Äänestä

On mutta me ei tuppauduta julkisuuteen

Äänestä

Sanna Marin on edelleen Suomen suosituin henkilö. Kenestäkään muusta ei tällä foorumilla tehdä niin paljon kirjoituksia.

Äänestä

Mulla on kyllä kokemus siitä noin 10 vuoden takaa. Kyllä sen hame oli ihan hyvän näköinen kun se oli lattialla. Sannan vieressä ja on sillä kyllä oikein toimiva suu. Ei tosin puhuessa vaan ihan muussa.

Äänestä
  • Et ole koskaan kävelymitan päässäkään hänestä ollut. Kuulut persupiireihin. Et demaripiireihin,. Olet samaa yrittänyt aiemminkin esittää mutta ei onnistu.
    Riikan suu on sinua poliittisesti lähempänä mutta hän saattaa Purra.

    Äänestä

Marin tienaa rahaa olemalla julkisuudessa. RAHAA. Etttekö te vihervasemmistolaiset tajua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanna sitä Sanna tätä. Kyllä riittää teillä juttuja Marinista. Kengistä, Hämeestä, korviksista, ilmeistä. Eikö teillä ole omaa elämää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu