Minun mielestä nolas itsensä. Ei ollut vartalo sellainen mitä ois kannattanut esitellä, sama juttu kuin Pia penttalallakin.
Näki että on vanha ihminen. Mut ei ne miehetkä mitään filmitähtiä olleet.
Vaatii aikamoisen rohkeuden mennä telkkariin nakuilemaan ja sit miettiä kuka tuttu mahtoi katsoa
Merja54 nakuili tvssä
20
1123
Vastaukset
- Anonyymi
En ole edes katsellut, mutta formaatti vaikuttaa hupaisalta. Huvittavalta, jos suoraan sanon. Ketä edes kiinnostaa alastomat vartalot, hyi. Vaatteet ne ihmisen tekevät ;)
- Anonyymi
ei vartalolla ja iällä ole niin väliä valokatkaisiat on keksitty ja jos peppureika on tiukka saa vanhastakin oivan huuatettavan talven pimeneviin iltoihin
- Anonyymi
Aika ryppynen oli takapuolikin hyi hyi
Ihan mielenkiinnosta katoin kun sitä niin mainostettiin- Anonyymi
Laita kuva omastas niin arvostellaan.
- Anonyymi
Mielestäni tämän kirjoituksen tai näiden kirjoitusten aloittaja nolasi itsensä vieläkin enemmän. En ohjelmaan ota kantaa sillä en moisia seuraile mutta jos joku itsevarma ihminen haluaa tuon tyyppistä treffailua koittaa niin suotakoon se hänelle! Ehkä tämän toisia mollaavan kirjoittajankin tekisi mieli osallistua,? Tuntuu vaan olevan niin epävarma tapaus että on nähnyt helpommaksi tehtäväksi haukkua muita anonyymina.
- Anonyymi
Ei kaikki halua mennä telkkariin ihmisten eteen alastomana
- Anonyymi
Kirjoittajan ei todellakaan tee mieli osallistua, mun mielestä nuo ihmiset on päästään sairaita. Pitäis olla todella kaunis ja sopusuhtainen vartalo jos tommosen ohjelmaan menee, kuka nyt haluaa jonkun vanhan ja ryppyinen, ymmärrän jos hakee seuraa mut Tinder ois parempi vaihtoehto .
- Anonyymi
Kateus se pistää mollaamaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kaikki halua mennä telkkariin ihmisten eteen alastomana
No mutta miks mollaamaan niitä jotka haluaa? Anna kaikkien kukkien kukkia.
- Anonyymi
Saatikka uskalla ...
- Anonyymi
Ihminen on elänyt jo vuosituhansia puettununa, siksi tuntuu nololta, kun ihminen julkisesti riisutaan.
- Anonyymi
Niinpä. Ja alastomuus on epämiellyttävää jossei ole kohde tuttu. Nudistit esimerkiksi ällöttää kun istuvat kodeissaan ilman rihmankiertämää. Mikä löyhkä ja eritteiden määrä! Litsläts.
- Anonyymi
se litsläts - ääni tulee ihan muista aktiivi tekosista....
- Anonyymi
No aattele kun pyllyt paljaana sotkevat tuolitkin!
Ei ihmiskroppa nyt niin kaunis ole että sitä pitää patsastellen näytellä. Nuoret on asia erikseen, mutta vahvasti olen sitä mieltä, että hormonit ne sekoittaa pään jos löysää kananlihaa alkaa himoamaan.
Peittävät (tai paljastavat) vaattet tekevät ihmisestä mielenkiintoisen ja aina yläpää. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No aattele kun pyllyt paljaana sotkevat tuolitkin!
Ei ihmiskroppa nyt niin kaunis ole että sitä pitää patsastellen näytellä. Nuoret on asia erikseen, mutta vahvasti olen sitä mieltä, että hormonit ne sekoittaa pään jos löysää kananlihaa alkaa himoamaan.
Peittävät (tai paljastavat) vaattet tekevät ihmisestä mielenkiintoisen ja aina yläpää.Eli sulla on vaatefetissi.
- Anonyymi
Ei kait se Merja ryppyistä persettään ihan ilmaiseksi julkisuuteen tuonut?
- Anonyymi
No tänään perjantaina ohjelma tulee uudestaan frii kanavalta klo 23 katsokaa nyt oliko vartalo sen näköinen et kannatti riisua. Paljonkohan sai rahaa siitä
- Anonyymi
Jos nolottaa, niin voi kääntää kanavaa. Ei ole pakko tirkistellä.
- Anonyymi
Hyvä kroppa. Ei yhtään noloa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413908Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3553038Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt131957Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101675Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41119- 71964
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23821- 70798
- 44784