Miksi Purra äxxättää islamisaatiosta?

Eikö hän osaa käyttäytyä kuin ministeri? Pukee väestönvaihdon islamisaatio kiertoilmaisun taakse kiihottaakseen ultraoikeistolaisia kannattajiaan.
5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nykyään ministeritkin saavat häiriökäyttäytyä. Sauli voisi tiputtaa Purran linnanjuhlista.

Äänestä

EMÄTYHMÄ DEMARI?

Äänestä
  • Tikkukirjainpersu pistää nyt tutin suuhun ja menee nukkumaan.

    Äänestä

Tuommoiseen on aikaa, mutta valtiovarainministerille esitettyihin kysymyksiin ei millään kerkiä vastaamaan. Mikähän siinäkin?

Äänestä
  • Pakenee vastuuta omista höpinöistään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö hän osaa käyttäytyä kuin ministeri? Pukee väestönvaihdon islamisaatio kiertoilmaisun taakse kiihottaakseen ultraoikeistolaisia kannattajiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu