Eipäs kerrotakaan...

Kai sit sitä saa pyöräillä Suomeen...
6179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jotenkinhan ne työvoimapulaa paikkaavat työmiehet on tänne saatava.
Kuntotarkastus hoituu, jos kykenee pyöräilemään on kunnossa

Äänestä
  • Niinpä! Ja mietin, että voisikohan ne pyörätkin hyödyntää? Miksi ne jää sinne rajalle?

    Äänestä

  • Oli kyllä haiskaa katsottavaa, kun uutisissa näytettiin useampaa pyöräilijää raja-asemalla. :D

    Äänestä

Persut tarvitsevat maahanmuuttoa
Muuten ei tule kannatusta

Äänestä
  • Tarkoitko vasemmisto ?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Tarkoitko vasemmisto ?

    Perussuomalaiset toki niitä tarvitsee, ei voi muuten kiihottaa kansaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kai sit sitä saa pyöräillä Suomeen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu