Arpaohjelma

Oletteko koskaan katsoneet sitä?
Olen joskus soittanut sinne, mutta koskaan ei arpani ole voittanut, puhumattakaan, että olisin koskaan päässyt vastaamaan.
Joku Seija siellä saa vastata usein, jopa samana päivänä useamman kerran.
Omaan pussiinko ne siellä pelaavat?
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämäkö nyt yritetään pimittää?

Äänestä
  • Taas katosi, mutta nostetaan vielä.

    Äänestä

  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    😍 ­­N­­y­­m­f­­­o­­­m­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18113088G

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ei ilmeisesti kukaan ole seurannut sitä, tai osallistunut siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletteko koskaan katsoneet sitä?
Olen joskus soittanut sinne, mutta koskaan ei arpani ole voittanut, puhumattakaan, että olisin koskaan päässyt vastaamaan.
Joku Seija siellä saa vastata usein, jopa samana päivänä useamman kerran.
Omaan pussiinko ne siellä pelaavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu