Jos saisin yli 300k lotossa niin tekisin kuin Pirjo Vanninen TV sarjassa seitsemän
Sopivassa tilanteessa löisin esimiehen kravatista kiinni pöytään.
Se vaatii rahaa muttei mitään miljoonaa. Enkä tarvitsi mitään milliä euroissa, en lähellekkään. Kun on ikää yli 50v ja on yksin niin tarpeet sitä mukaan.
Näin tekisin
Anonyymi-ap
3
499
Vastaukset 3
- Anonyymi
johan on ihmisellä fantasiat.
- Anonyymi
Katsoisin missä on Vähintään 20-30 A luokan perhettä, järkkäisin heille maata Itä-Karjalasta, missä auttaisin heidät alkuun. Heidän ei tarttis huolehtia nyky-Suomesta. Keskenään kun lisääntyvät, luovat uuden Suomen maan.
- Anonyymi
Kommentoin omaa aloitustani vuoden takaa! En ole vuoden aikana edennyt tuossa 300k unelmassa, eikä aloituksessa sanomani ole muuttunut mitenkään.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802097Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661279Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu291165- 1411048
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa148901- 103856
- 45737
- 62736
- 61696
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63682