Hallahu-aho AKBARRRRR!

Olettaisin, että olisimme kuulleet tuollaisen huudon, jos persuterroristit olisivat päässeet iskemään.

Onneksi poliisin ylin johto ei ole täysin persuja, vaan terroristit saatiin ajoissa kiinni.
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persut on hiljaa ja häppee . Bluokan tollot jäi nalkhiin . Kylä viel tulee sssuperii miehhii kehhiin . Natsöyhöyhnat .

Äänestä

Sairas on aloittajan mieli, tosiasiat muslimien rikoksista puhuvat puolestaan. Patologinen tarve parjata perussuomalaisia on kuin hätähuuto.

Äänestä

mitäpäs ystäväsi muslimit ovat kirjoituksestasi mieltä , taidanpa lähettää sen eteenpäin 🤣🤣🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olettaisin, että olisimme kuulleet tuollaisen huudon, jos persuterroristit olisivat päässeet iskemään.

Onneksi poliisin ylin johto ei ole täysin persuja, vaan terroristit saatiin ajoissa kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu