Mites Jutan diktator kampanja etenee

Vai eteneekö, löytyykö luurankoja kaapista? Lentääkö pian loka?
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun Jutalta kysyttiin euroopassa mitä suomesta puuttuu, Jutta vastasi: Diktator

Äänestä

Jutan pitkäaikainen haave: "Haluan olla suomen ensimmäinen Diktator"

Mutta Jutta hyvä kun se ei ole mitenkään mahdollista, sillå voisit olla korkeintaan suomen toinen Diktator, katos kun Kekkonen oli suomen ensimmäinen Diktator. Kekkosen valta oli rajaton ja loppui vasta kun muistisairaus iski ja kuolema lopulta korjasi demokratian.

Äänestä

Oli mukana viemässä pois eläkeindeksin ja lupasi vappusatanen..siinä Juttaa ja missä on Kreikkaan lähetetyt rahat?? Lupasi Kreikkan majavan taks ne

Äänestä

Missäs ne Juttan Kreikka-takuut? Vielä ei ole summaa, 7 miljardia+ korot, maksettu takaisin. Nyt niille olisi käyttöä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai eteneekö, löytyykö luurankoja kaapista? Lentääkö pian loka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu