TV kanavat pimeni

Hävisikö muilla 1-2-3 ja 4 kanavat?
19271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

EI hävinny. Kaapelitv. Toistaiseksi toimii, mutta äkkiähän ne kaapelit katkastaan.

Äänestä
  • ei karonnu-

    OLET joukkovainon kohteena. !

    Taloyhtiössä tv-si on laitettu järjestyksessä viimeiseksi- joten katseluasi voidaan seurata ja kanavia poistaa näkymästä miten huvittaa (muilla siis näkyy kuten tavallisesti).

    Tätä tehdään joukkokiusaamisen kohteena oleville.

    Nuo on natsirikoksia joista asentajat joutuu Nurnbergin, Haagin tai Guantanamoon tuomiolle- jolleivat kohtaa kohtaloaan nopeamminkin....?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    ei karonnu-

    OLET joukkovainon kohteena. !

    Taloyhtiössä tv-si on laitettu järjestyksessä viimeiseksi- joten katseluasi voidaan seurata ja kanavia poistaa näkymästä miten huvittaa (muilla siis näkyy kuten tavallisesti).

    Tätä tehdään joukkokiusaamisen kohteena oleville.

    Nuo on natsirikoksia joista asentajat joutuu Nurnbergin, Haagin tai Guantanamoon tuomiolle- jolleivat kohtaa kohtaloaan nopeamminkin....?

    siis ihmisoikeus-rikoksia- joukkovaino- ja natsirikoksia.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    siis ihmisoikeus-rikoksia- joukkovaino- ja natsirikoksia.

    Saatat asua joukkovaino-talossa.

    tutustu asiaan netissä

    Äänestä

Junissa häiriöitä koko maassa. Telian puhelinverkossa koko maan kattavia häiriöitä. Mikä seuraavaks

Äänestä

Tuubista tulee joululaulua, lahjalista on loputon.
Muste loppuu kynästä. Näyttö on pilala.

Äänestä

Jääkaapissakaan ei ole kaljaa, kun Rainbow halppiskaljan myynti lopetettiin.

Äänestä
  • Sauli Niinistö nosti bensan hinnan pakotteillaan venäjälle-

    olisi 1 euron paikkeilla bensa jos tulisi venäjältä.-

    sähköauto-huijarit kiitti kokoomus-korruptio presidenttiyttämme?

    Äänestä

Venäjän rajalta Suomeen muilutettavat ihanteellisessa sotilasiässä olevat nuoret hyväkuntoisen näköiset miehet, mitä ja keitä he ovat. He eivät näytä olemukseltaan olevan lainkaan turvaa hakemaan tai itsestään kotimaissaan huolehtimaan kyvyttömiä ihmisiä. He ovat 98% todennäköisyydellä sotilaita, muslimeja ja Wagnermiehiä? Pitää muistaa, että nykyWagner voi tarkoittaa myös sikaa. Siksi on kummallista, että uskonnoltaan sellaiset, jotka eivät voi syödä sikaa, hyväksyvät jäsenyytensä sikaporukassa. Noiden tulijoiden yleinen profiili on iältään ja kunnoltaan maidensa vahvimpia voimia, jotka on palkattu Venäjälle tulemaan Suomeen hyväksikäyttäjiksi ja sabot…

Äänestä
  • He ovat maikkarin mukaan haavoittuvassa asemassa olevia.

    Äänestä

elä ota enää ryyppyäkään persu

Äänestä

Kyllä hävis , putteko se räpsyttelee ettei valkoiset silmämunat paljastaisi rajanylittäjiä .

Äänestä

1987 kun PS:n Raimo Vistbackan piti esittää kannanottonsa eduskunnassa Yle kanavan lähetys pimeni!!!

Äänestä

En tiedä, en edes katso niitä.

Äänestä

Noita kaikenlaisia häiriöitä on ollut kaikissa tietoverkoissa ja syy on Venäjän toimet.

Äänestä
  • Tätä katsoessa tuli joku häiriö. Nuoli pysähtyi ja hiiren punainen valo sammui.

    Äänestä

Ei hävinnyt. Teräväpiirtoon siirrytään vasta 2025 keväällä, joten vanhojen kanavienkin pitäisi näkyä.

Äänestä

Niten kanava voi pimetä? Oletko sieltä kaapelin päästä valoa katsellu koko ajan?

Äänestä
  • ei tule kuvaa-

    ja katoaa kokonaan valikosta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hävisikö muilla 1-2-3 ja 4 kanavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu