Ovat yhdessä rintamassa kansallisen turvallisuuden takana.
A Lindersson, H Venkasalo apukanisteri yhdenvertaisuus valtuutettu ihmisoikeusjuristit. Pää. kiinni!
Kiitos vihreille että ovat olleet hiljaa.
Koko Suomi hallitus ja oppositio
9
225
Vastaukset
"Koko Suomi hallitus ja oppositio
Humaanioikeisto
2023-11-24 12:33:11
Ovat yhdessä rintamassa kansallisen turvallisuuden takana."
Tuo aloituksesi oli hieno ja todenperäinen. Kiitos siitä.
Mutta se jatko, se jatko, samaa fasistista kompostijätettä kuin yleensäkin. Ole ihminen, lopeta perseily. Ja tämä oli määräys, ei suositus. Olenhan tämän sukellusveneen peräsmies, periskoopin varalaakeri ja aluksen kontrakanisteri.
Perrrkeeeletto !- Anonyymi
Nyt on jämäkkää, nyt on. Kekkonenkin oli kakkonen jos vertaa. Sano vaan mitä tehdään, konttaamme kernaasti letkana rollaattorisi perässä läpi tuulen ja tuiskun kohti punakkaa auringonlaskua. Martti, olet mesikämmen, olet Siperian karhu !
Anonyymi kirjoitti:
Nyt on jämäkkää, nyt on. Kekkonenkin oli kakkonen jos vertaa. Sano vaan mitä tehdään, konttaamme kernaasti letkana rollaattorisi perässä läpi tuulen ja tuiskun kohti punakkaa auringonlaskua. Martti, olet mesikämmen, olet Siperian karhu !
Ja tokkopa olisi minulle pärjännyt edes itse Karelin, olenhan jo kauan ollut rehevä keskikehonrakentaja. Ainut haitta on pönttöön urinoidessa, kun ei näe sitä uloketta, mistä tipitkin pissivät, ja pitkinhän se menee. *EI HAITAA MITÄÄNNGGG!*
https://www.youtube.com/watch?v=aMKdUeYMaqEJoo mutta minä olen ojentanut Brasiliassa kommunisteja. Ja olet vasta palstan toiseksi paras skribentti jälkeeni!
Sinulla on oma persoonallinen tapasi provosoida ja kärjistää asioita. Se on sinun tyylisi :-)))
Environment kirjoitti:
Sinulla on oma persoonallinen tapasi provosoida ja kärjistää asioita. Se on sinun tyylisi :-)))
Suomen olisi hyvä liittyä Venäjään
A. Lindersson.Humaanioikeisto kirjoitti:
Suomen olisi hyvä liittyä Venäjään
A. Lindersson.Mielestäni Venäjän olisi hyvä liittyä Suomeen, mutta suostuvatko (?)
- Anonyymi
Environment kirjoitti:
Mielestäni Venäjän olisi hyvä liittyä Suomeen, mutta suostuvatko (?)
Tiedustelijat ovat jo liikkeellä, nihkeetä ollut vastaanotto.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942563- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52494- 55475
- 40464
