Miten joku noin kaunis voikin olla kiusaaja

Aavistelin sitä pitkään mutten halunnut uskoa
en tahtoisi vieläkään uskoa hänestä
mutta ei tulisi yllätyksenäkään...
8421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kaikki on nähty, eikä mikään tule yllätyksenä, mutkia ihmiset kerjää matkalleen. Sitä saa mitä tilaa.

Äänestä
  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    🔞 ­­N­y­m­­­f­­­o­m­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18128911x

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Katkeruudesta, tai mustasukksisuudesta. Tai sitte on vaan narsistinen luonne.

Äänestä
  • En halua uskoa että kiusaisi mutta jos olisi joku palstadiagnoosi niin ehkä hieman narsistinen mutta vain siksi että on paljon satutettu ja suojaa näin itseään. Kaiken sen kovan ja välinpitämättömän kuoren alla on kuitenkin herkkä, lämmin ja empaattinen kaunis sielu.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    En halua uskoa että kiusaisi mutta jos olisi joku palstadiagnoosi niin ehkä hieman narsistinen mutta vain siksi että on paljon satutettu ja suojaa näin itseään. Kaiken sen kovan ja välinpitämättömän kuoren alla on kuitenkin herkkä, lämmin ja empaattinen kaunis sielu.

    Noin saattaa olla sellaisella henkilöllä, joka on suunnilleen oman vanhimman lapseni ikäinen.

    Äänestä

Todella ajattelen noin kanssasi... Olen saanut aiheetonta palautetta kohdalleni ja en ole kenelläkään katkera vaan surullinen hänen puolestaan... Tein matkallani virheellisiä valintoja jotka todella vaikuttavat elämääni

Äänestä

Olen todella pahoillani ystävyydestä jota ei koskaan olisi tarvinnut muodostua. Kenelläkään koskaan en ole toivonut pahaa vaan yrittänyt elämääni rakentaa parempaan suuntaan...Miksi kaikki käännetään minua vastaan kun pelijoukkue on taisteluasemissa...Olen vahva itsetuntoni tietävä...Todellakin trollaamalla minua yritetään kaataa, mutta uskokaa täällä on Mies joka ei kaadu kuin suurimman edessä

Äänestä

Olen kaunis vaan en kiusaaja, vaikka olenkin täällä sanonut pahasti jollekin, mutta siihen on syynsä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aavistelin sitä pitkään mutten halunnut uskoa
en tahtoisi vieläkään uskoa hänestä
mutta ei tulisi yllätyksenäkään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu