Putin armahti murhaajakolleegansa;

3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Myrkyttäjät ja murhaajat tallustelee Kremlissä.

Äänestä
  • Mutta ihmiskunta on jo päättänyt tuon orkesterin tulevan paikan....
    ei käy kateeksi ollenkaan!!!

    Äänestä

Kun Hamas tappoi 16 venäläistä hyökkäyksessään 7. päivä.
Venäjän lain mukaan niitten pitäisi syyttää Hamasia ja julistaa ne terroristeiksi.....mutta eipä syytä, eikä julista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009990573.html?utm_source=email&utm_medium=toimitus&utm_campaign=hs_uk_isukraina

Kyllä koira koiran tuntee, on vanha vuiisaus !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu