Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pienet rinnat voivat olla upeat!

Tässä on upeat pienet rinnat upeassa vartalossa. Ei ne suuret riippuvat rinnat näytä hyviltä.

http://s6.alsscan.com/~alspromo/alsscan/0506/tgp.html

Toivottavasti linkki toimii.
165066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Eipä nuo mitenkään erityisen pienet ole.Ihan normaalit.Mikä teitä kaikkia vaivaa kun on nuo kokosuhteet ihan päin helvettiä?Onko niin että kaikki on pornon ja viihdeteollisuuden aivopesemiä?Huolestuttavaa.

Äänestä
  • ne on aika pienet. Ehkäpä A-kuppikokoa eli pienet? Tosin kyllä kelpaisi.

    Äänestä

  • 2. mies kirjoitti:

    ne on aika pienet. Ehkäpä A-kuppikokoa eli pienet? Tosin kyllä kelpaisi.

    B on.

    Äänestä

  • 2. mies kirjoitti:

    ne on aika pienet. Ehkäpä A-kuppikokoa eli pienet? Tosin kyllä kelpaisi.

    B on.

    Äänestä

  • AA - kerholainen kirjoitti:

    B on.

    B:t nuo ovat. miehet.

    Äänestä

  • *** kirjoitti:

    B:t nuo ovat. miehet.

    Mulla on B ja ne on kyl isommat ku noi, eli ne on A.

    Äänestä

  • Olet ajatuksinesi oikeilla jäljillä.

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    Mulla on B ja ne on kyl isommat ku noi, eli ne on A.

    vaikuttaa myös rinnanympärys.

    Äänestä

Kyllä vain, itsekin tykkään pienemmistä rinnoista, kuin koko naisen peittävistä, sellaiset käsiin sopivat on jesh

Äänestä
  • ei rintoja ollenkaan tolla melissa-ashleylla, näyttää 8-vuotiaan tytön kropalta. ei ole edes AA:t, luulen. yäkh, kuka tollasista kakaroista kiihottuu, kakaraltahan tuo näyttää vaikka ois nelikymppinen ja pedofiilit tollasista tykkää. tosta alkuperäsestä kuvasta luulen et on B tai ainaki pieni B tai sit iso A.

    Äänestä

  • tuohon kysymykseen on vastata, nimittäin kuppikokoa ei ole, jos ei ole rintojakaan ;P kammottava lauta tuon linkin nainen. xP

    Ja aloitusviestiin, naikkosen rintojen koko oli arviolta b.

    Äänestä

  • hankala kirjoitti:

    tuohon kysymykseen on vastata, nimittäin kuppikokoa ei ole, jos ei ole rintojakaan ;P kammottava lauta tuon linkin nainen. xP

    Ja aloitusviestiin, naikkosen rintojen koko oli arviolta b.

    Olihan sillä rintoja - ainakin a kupin verran. Mutta turhaan se on pilannut ne niillä lävistyksillä!

    Äänestä

Kai kuvan tytön rinnatkin kasvavat täysi-ikäisyyteen mennessä. Kuitenkin ihan hyvät rinnat esim. 14-vuotiaaksi.

Äänestä
  • Linkin mukaan tämän teinirintaisen NAISEN IKÄ on 26 vuotta !!

    Äänestä

  • Aki kirjoitti:

    Linkin mukaan tämän teinirintaisen NAISEN IKÄ on 26 vuotta !!

    Epänormaali nainen tai sitten mies tai jotain. Minulla on aa-kuppi ja nyt olen itseeni tyytyväinen. kerrankin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies kirjoitti:

Tässä on upeat pienet rinnat upeassa vartalossa. Ei ne suuret riippuvat rinnat näytä hyviltä.

http://s6.alsscan.com/~alspromo/alsscan/0506/tgp.html

Toivottavasti linkki toimii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu