Kiihottuminen kuvatessa

Anonyymi-ap

Olen 41-vuotias nainen ja ajattelin yllättää mieheni ottamalla itsestäni alusvaatekuvia tai yleensäkin hyvän maun seksikkäitä kuvia. Varasin kuvauksiin ajan valokuvaajalle, joka on vastaavia ottanut ennenkin.

Valokuvaaja oli tosi rento ja ammattimainen. Sai minusta jännityksen pois kun aluksi toki riisuminen ja kuvaa varten poseeraaminen jännitti. Otettiin erilaisia kuvia ja välillä vähän vaatetustakin vaihdettiin. Huomasin jossain vaiheessa kuvausten aikana, että kiihotun tuosta poseeraamiseata ja vieraan miehen edessä vähissä vaatteissa olemisesta. Alkoi jo puna tulla poskille ja tunsin kostuvani. Vähän tilanne jopa hävetti, koska kuvaaja vaikutti olevan hyvinkin ammattimainen eikä hänestä saanut käsitystä, että olisi sillä silmällä katsellut.

Lopuksi otettiin muutamia kuvia rinnat paljaana ja tuossa vaiheessa nännit oli ihan kovana. Tässä vaiheessa huomasin, että kuvaajakin vähän katseli jo tarkennin ja huomasin pullotuksen hänen housujen etumuksessa.

Kuvaus meni kuitenkin ihan asiallisesti loppuun asti ja sain mielestäni hyviä kuvia tuolta. Jälkeenpäin on tilanne tullut mieleen ja pariin kertaan on tullut itseä tyydytettyä tuota miettiessä.

Tilanteena ja ajatuksena valtavan kiihottava. Olet itse seksikkäissä alusvaatteissa ja välillä ilmankin vaatteita kuvattavana. Vieras komea mies ohjaa sinua ja ehdottaa erilaisia asentoja ja kuvakulmia ja ottaa kuvia .

N41

8

1124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokemuksesi on ollut tosi kiihottava.

    • Anonyymi

      Annoitko ottaa myös alaston kuvia ?

      • Anonyymi

        Otettiin myös alastonkuvia. Ei mitään pornoa mutta seksikkäitä kuvia sekä vähissä vaatteissa että ilman. Olen itseasiassa varannut nyt loppukesälle uuden kuvausajan, jossa tarkoitus on ottaa joitain kuvia myös ulkona.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Otettiin myös alastonkuvia. Ei mitään pornoa mutta seksikkäitä kuvia sekä vähissä vaatteissa että ilman. Olen itseasiassa varannut nyt loppukesälle uuden kuvausajan, jossa tarkoitus on ottaa joitain kuvia myös ulkona.

        Me ollaan rouvasta otettu lukuisia alaston kuvia itse tosin.
        Meillä otettu myös nyt niitä rohkeempia kuvia mitkä on hyvin onnistunut.
        Ollaan myös mietitty kuvaajaa mutta ei pokka ole vielä riittänyt.


    • Anonyymi

      Voisin kuvata alastonkuvia jos joku nainen haluaa ulkopuolisen osaavan kuvaajan.

    • Nakukuvaaja

      Aikalailla kaikki naiset jotka antautuvat nakukuvauksiin (rahasta tai muusta syystä) kiihottuvat/kostuvat. Myös he jotka paljastelevat julkisilla paikoilla. Se on naisissa perusluonteen piirre.

      • Anonyymi

        Näin meillä ainaskin tuo menee. Otettu oikeastaan kaikki kuvat ulkona. Rouva tykkää kovastikkin kun otetaan kuvia eikä tarvitse hirveästi innostaa että otetaan aina vain tuhmempia kuvia. Molemmin puolin nautitaan. Eikä kumpaakaan haittaa jos joku näkee.


    • Anonyymi

      Ollaan ptettu kuvia vaimoista, minä itse olen ottanut ja sitten yksi kaverimme on ollut kuvaajana, ottanut kuvia vaimosta ja meistä yhdessä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      194
      3869
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2752
    3. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      74
      1310
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      17
      1256
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1159
    6. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      20
      941
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      934
    8. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      42
      856
    9. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      213
      822
    10. Kyllä oli tuas maukkaan näköinen herkkupöytä

      Mehta Manin uudenvuoden vastaanottajaisissa: kaöjoo ja nakkia ainakin. Savukallookin tais olla ja sinkkua
      Tuusniemi
      56
      690
    Aihe