Juhliiko Honkasalo asiaa?
Anonyymi-ap
5175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hyssss
Paikkakunnat
Uusimaa
Helsinki
allahu-akbar-puukkoisku-pariisissa-turisti-kuoli
Anonyymi-ap
2023-12-03 13:14:44
https://www.suomenuutiset.fi/allahu-akbar-puukkoisku-pariisissa-turisti-kuoli-ja-useita-haavoittui-veitsella-ja-vasaralla-riehuneen-terroristin-hyokkayksessa/
hyvää joulua yhdessä kuten vasemmistoliitto Honkasalo sanoo?
PS. eikös honkasalo huolissaan gasasta ollut?
Länsimaalaisten ihmisarvoa priorisoidaan joten ylivertaisten muslimien terrori-iskut ei ole ihmisoikeusloukkaus uhreja kohtaan. Länsimaalaisten pitää vain alistua koska ei saa antaa pelolle valtaa. Kusipäiset päättäjät tarvitsevat jihadistien tuomaa kulttuuririkkautta.
ja äänestäjiä kaipaa vasemmisto juu
Hamas oli raiskannut näitä israelilaisia naisia niin, että ruumiinavausraporttien mukaan tyttöjen lantioluut olivat murtuneet. Yksi silminnäkijä kertoi festivaalien tapahtumista: nuori tyttö oli vastustellut raiskaajia ja nämä olivat hakanneet tämän ja sitten raiskanneet. Sen jälkeen yksi vasemmistoliiton idoleista oli lapiolla irrottanut elävän tytön pään. Honkasalon käsitys ihmisyydestä on muslimin ihmiskäsitys.