Tiskikoneen aine

Anonyymi-ap

Nytten kun mainostetaan uutta ainetta tikikoneeseen joku actimel plus,niin se on täysin surkeaa. Astiat jää likaisiksi ja se napissa oleva pallo ei edes liukene veteen,mikä periaatteessa pitäisi kirkastaa astiat. Pitää olla sitten toinen aine,kun kone jää paskaseksi. Fairy on ainut mikä toimii ja konekkin pysyy samalla napilla puhtaana. Kovasti agressiivisesti sitä kyllä mainostetaan,kun yritetään saada paskaa kaupaksi.

6

349

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minkälaista on se Fairy joka pesee myös viileissä lämpötiloissa . . onko mainokseen luottamista ? kokemuksija ?

      • Anonyymi

        On hyvä.ei enään muuta käytetäkkään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        On hyvä.ei enään muuta käytetäkkään.

        Ah , , ainaskin se iso pullo fairija on tosi riittosa . . riittää enemän kun se pullon teksti lupaa 18 viikko . niin siinä pullossa luvattiin . . en muuten se teksti rispaantunut siitä pullosta. on vieläkin jälellä ainaskin 3 desiä.


    • Anonyymi

      Finnish ultimate on se paska aine,mitä nyt mainostetaan.

    • Anonyymi

      Jos joku tietää miten tiskikone toimii, ei ikinä käytä tiskikonetta.

      Helpointa on vähentää eri astioiden käyttöä ja tiskata puhtaaksi kaavittu ja nuoltu astia aina heti käytön jälkeen.Nopea ja vaivatonta. Ei tarvitse edes pesuainetta.

    • Anonyymi

      Älä yritä harhauttaa tiskikoneita varten on tabletti nimeltä Vitaepro. Puhdasta tiskiä tulee kun laittaa mukaan sellaisen finish-tabletin.
      Usko pois.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      87
      1400
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      997
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      374
      834
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      153
      804
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      717
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      709
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      622
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      611
    Aihe