Oodi kihniölle

Anonyymi-ap

9

1047

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä täällä edelleen joku luulee olevansa jumala......

    • Anonyymi

      Mitäs hölmöilyä tämä nyt sitten on? Tyypillistä mössöä Yle Radio Suomen "soittolistalta" eli "rotaatiosta". Kirosanat sitaateissa.

    • Anonyymi

      On oltu näköjään ruoka-aikana kotona.

    • Anonyymi

      Kyllä me olemme sitä mieltä, että lokitiedot kannattaa tarkistaa onko katsottu luvattomasti tietoja. Noin vaan varoiksi kun on enennkin kyylätty.

    • Anonyymi

      Onko Kihniössä piparkakku-ukkeleita takapihoilla Gingerbread bäckjaard määän

      Kuva: Stara
      Piparkakku-ukko hiippaili pihoilla ja yritti sisään koteihin – erikoinen näky videolle
      "Jouluisella tavalla naamioitunut hiippailija on herättänyt järkytystä Yhdysvalloissa. Virginian osavaltiossa sijaitsevassa Arlingtonissa oli taannoin liikkeellä piparkakku-ukoksi pukeutunut henkilö, joka muun muassa yritti päästä sisään ihmisten koteihin."

      https://www.stara.fi/2023/12/24/piparkakku-ukko-hiippaili-pihoilla-ja-yritti-sisaan-koteihin-erikoinen-naky-videolle/?utm_source=suomi24.fi&utm_medium=recommendation_widget

    • Anonyymi

      On taas kihniössä menossa kyttäämistä ihmisten toimeentulosta. Taas saa olla tarkkana niitten lokitietojen kanssa et ei aiheettomasti kurkistella. Ihmisillä on oikeus saada tietää ketkä heidän asioitaan nuuskii.

    • Anonyymi

      Se kihniö on täynnä sellaista kummallista oikeuden tuntoa mitä ei missään muualla tapaa. Joku kummallinen porukka on aina saamassa kaikki edut pankeista ja sosiaalituista. Kaikenlaiset rattijuopot saa vain mainetta ja kunniaa. Samat naamat pitää jotain rilliä jossa käy vain muutama saman oloisten edustaja. Jos tulisi jostain sellainen yrittäjä joka olisi vapaa saman-näköisyydestä

      • Anonyymi

        Olipas naulan kantaan sanottu!


    • Anonyymi

      Kiitos sinulle joka olet oikeudenmukainen. Minä en voi nyt paljastaa kuka minä olen. Mutta on kurjaa jos joku joutuu maksaan velkansa ja saa vittuilut saatteeksi elämäänsä. Toisaalla taas saa kunniaa kun maksattaa pankilla tai kunnalla hallinsa. Niin Kihniöläiset?? Oletteko saman-näköisiä??? Vai mitä????????????????

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      127
      1279
    2. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      80
      1164
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      77
      641
    4. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      9
      588
    5. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      20
      553
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      523
    7. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      44
      495
    8. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      115
      469
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      462
    10. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      17
      460
    Aihe