Onko näin käynyt?

Valtio on viikossa huomannut jo useita hölmöläisviruksia!
Valtion hölmöläisviirus pahenee! yrittäkää kestää!
Valtio on täysin toivoton mitään ei ole tehtävissä! , kenelläkään ei ole päätä eikä häntää jäljellä!
Kaikki ovat kuolleet tuntemattoman Herran tuntemattomaan hölmöläisvirukseen jota ei ollut.
He eivät vain lukeneet Raamattua.
Olet tervetullut kuuntelemaan tuntemattoman Herran puhetta : Miten etsit luonnon todellisen voiman joka ei sinua haurastuta? Heinix ja Ruohix myyntikieltoon.

6

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peräilman hengittely parantaa nuokin virukset ja pasiliskot. Ja itse rupsuttelu kinttu koholla ilostuttaa ihmistä ja helpottaa kaamosmasennusta paljon paremmin kuin kirkasvalolamput ja vitamiinit. Tosin jt uuden raamatun tulkinnan mukaan paras hyöty kirkasvalolampusta kun se pistetään rektumiin. Tosin tätä on kliinisesti testattu vasta hallintoelimen jäsenillä, mutta varsin lupaavin tuloksin.

      • Ei sinulla huonompia vastauksia olisi. Lopettaisit jo tuntemattoman lordin epäilevä palvoja. haluatko kuolla noin turhista syistä. eikä ole huonompaa nimimerkkiä valheellisuudessa keksitty.


      • Anonyymi
        makek88 kirjoitti:

        Ei sinulla huonompia vastauksia olisi. Lopettaisit jo tuntemattoman lordin epäilevä palvoja. haluatko kuolla noin turhista syistä. eikä ole huonompaa nimimerkkiä valheellisuudessa keksitty.

        Onko siellä tikkurilan haarakonttorissa seottu lopullisesti?


      • makek88 kirjoitti:

        Ei sinulla huonompia vastauksia olisi. Lopettaisit jo tuntemattoman lordin epäilevä palvoja. haluatko kuolla noin turhista syistä. eikä ole huonompaa nimimerkkiä valheellisuudessa keksitty.

        Ai huonoja vastauksia? Et vain ymmärrä vastauksieni henkisttytynyttä hienoutta. Laske vuosiviikko oikein keskittyneesti ja mietiskellen Peräilmaa pimeässä komerossa, niin alat ymmärtämään vastauksieni suurenmoisen henkistyytyneisyyden.


      • kookoo5 kirjoitti:

        Ai huonoja vastauksia? Et vain ymmärrä vastauksieni henkisttytynyttä hienoutta. Laske vuosiviikko oikein keskittyneesti ja mietiskellen Peräilmaa pimeässä komerossa, niin alat ymmärtämään vastauksieni suurenmoisen henkistyytyneisyyden.

        Kyllä erittäin huonoja vastauksia, niin huonoja että Martti Vainaa olisi vetänyt ne hautaan mukaansa. Älä vanhene tai nuorru enempää noin ellet todellisuudessa halua olla sellainen vastaaja. tsemppiä kiusaaja.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Onko siellä tikkurilan haarakonttorissa seottu lopullisesti?

        Päinvastoin te Suomalaiset puolikuurot sokeat mykät kiusaaja anonyymit, olette kiusaajasta! Ikinä ette voineet yhtään ystävää, hyvää seuraa, rakkautta ,terveyttä Todistaa olevan olemassaan!!! Mistäköhän Jehovattomuudesta johtuu?! Siitä että että ole olleet minun seurassa. kukaan ei välitä.
        Olette vain anonyymejä joita ei pitäisi olla?!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      65
      4444
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      99
      3704
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3331
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1883
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1129
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      88
      871
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      831
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      105
      817
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe