Kun puhutaan suomalaisesta isänmaallisuudesta, niin puhutaan yleensä myös Tony Halmeesta. Ja kun puheenaiheena on Tony "Viikinki" Halme, niin samalla keskustellaan myös isänmaallisuudesta.
Sanoo muutama tämän palstan kommunistiänkyrä mitä tahansa, niin Tony Halme on oikea suomalaisen isänmaallisuuden perikuva. Yksikään toinen nationalisti ei ole yltänyt yhtä mittaviin saavutuksiin kotimme ja isänmaamme hyväksi. Siinä missä 1990- ja 2000-luvuilla jopa oman maan valtiojohto on nöyristellyt itään päin, niín Tony Halme on pitänyt tiukkaa linjaa. Suomi on Suomi ja vapaa maa.
Jos arvostat isänmaallisuutta, arvostat myös Tony Halmetta, vaikket hänen kaikkia saavutuksia tietäisikään. Viikinki on tehnyt valtavan työn Suomen eteen. Siitä hänelle kuuluu ikuinen kiitos.
Tony Halme isänmaallisuuden perikuva
Anonyymi-ap
2
359
Vastaukset 2
- Anonyymi
eikös se epäonnistuja ampunut sitten aivonsa pellolle ?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2291984
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601164- 20995
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125696- 38679
Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤224658Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa201587- 51435
- 38418
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42412