Kesla lomauttaa koko henkilökunnan

Eipä tainnut auttaa mm palkaaminen keslan manekiiniksi...oli tämä kärryn testi käyttö aika surkee esitys..
71274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Saas nährä miten se Ponssen uutuusmalli Karvapillu lähtee meneen markkinoilla. Kun on se uus tehaskin tulossa Tuusnieämelle. Koneman siellä teknisenä päälykäisenä ja Simo henkilöspäällikkönä ja Metsämani markkonointipäällikkönä. Ja Pirre terveydenhoitajana. Ihi ihi ja uhu uhu. Unta oon nähäny.,

Äänestä
  • 3333333333333333

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    3333333333333333

    6666666666666666

    Äänestä

  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    ❤️ ­N­­y­­m­­­f­­­o­m­­­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#181556162

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kaikki on väkäleuan syytä... Hoh, hoo...

Äänestä

Kesla nousee vielä.

Äänestä
  • Jooo

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eipä tainnut auttaa mm palkaaminen keslan manekiiniksi...oli tämä kärryn testi käyttö aika surkee esitys..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu