Miten suhtautuisitte, jos teitä lähestyisi reilusti nuorempi nainen? Jos ikäeroa olisi n. 20 vuotta. Onko ehdoton ei, vai ehdottomasti kyllä.
Miehille n. 70v. Kysymys
10
912
Vastaukset
- Anonyymi
Sorry, en ole hetero.
- Anonyymi
Ei vielä 70 mutta 69, joten saaneen vastata. Mieluummin 30-40 v että saa seisomaan. Yli 50 kun menee niin ei kurttunahka saa pikkukaveria seisomaan.
- Anonyymi
No sulla seisoo korkeintaan silmät ja järki, oli vastassa minkä ikäinen tahansa....rinssinakilla ei ketään hurmata
- Anonyymi
Kyllä kävisi, silloin naiset on parhaimmillaan, estottomia, kiimaisia. Mutta, sitten on niitä naisia, joille titteli, omaisuus,hieno auto, ym. on tärkeämpää, kuin seksi ikämiehen kanssa. Mutta, voin sanoa,että moni 50v nainen on,kuin 70v mummu lyhyissä hiuksissaan, kollikissan naama ja bassoääni tai sitten yli satakiloinen tai laihduttanut 10-20kg alipainoiseksi ja luulee olevansa tyttömäinen, kun posket roikkuu, rypyt tulee näkyviin, kun on luuranko.
- Anonyymi
Kyllähän se imartelisi jos nainen huomaisi minut.
- Anonyymi
Niin se taitaa olla
- Anonyymi
Minulle kävisi 30-50v leveälanteinen, kaunis kurvitar, pitkillä hiuksilla , suudelmahuulilla, missä olette? M53 Pirkanmaalta. Viestitä: jukkap999 at gmail.com
- Anonyymi
Ei kiitos. Lähes omanikäinen on paras, ilman yllätyksiä.
- Anonyymi
Pitää olla max 30 v. Paikat kosteat ja haluja on, ja jaksaa.
- Anonyymi
Helppo juttu. Rollaattori parkkiin, tekohampaat pois kidasta, LockTitea hiuslisäkkeeseen, alapesu, ja panohommiin. Jyystämistä 6tuntia putkeen sinisillä pillereillä, välillä rakkaani Visa-veloituskone raksuttaa, mutta mitäpä en tekisi EU-veljemme Romanian BKTn kasvattamiseksi.
Sp-tautiklinikalta saan penisilliinit ja muut pöpöntappajat EU-rahaston laskuun.
T: Kuhmon metsuri, 73v
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi304993Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2604797Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä514407Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos662400Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461828Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu241781Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont171738Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi771704Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva131452- 1051437