Venäjällä täytellään kymmeniä busseja - matuja kyydissä

opetettu tapa, keskarin osoittaminen naamioitu tervehdykseksi.

annatteko ruokaa kaikille kymmenille tuhansille ja kelakortin vai mitä?
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomi on sairas maa ja islamistit tekevät siitä vielä sairaammaan...yli-tornion kouluraiskaus kertoo kaiken tulijoiden älykkyydestä.

Äänestä

Rajalla sanotaan tervetuloa ja annetaan kelakortti.

Äänestä

Orpo on varpaillaan ja valmis pikaisesti rajojen sulkuun, Bensan tankkaajat voivat jäädä pakolaisiksi puolestaan naapuriin. Mikä on aivan oikein heille.

Äänestä

Laitetaan vihreitä ja demareita paluukuormassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

opetettu tapa, keskarin osoittaminen naamioitu tervehdykseksi.

annatteko ruokaa kaikille kymmenille tuhansille ja kelakortin vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu