Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ideaparkista on tehtävä kristillinen kauppakeskus.

    • Anonyymi

      Siellä käy paljon maalaistolloja ostoksilla , kun ne ei osaa ajaa muuta kuin suorinta tietä kun jännittää ajaa kaupunkiin asti autokoulun opit unohtaneena. Siksi parkkeerattu väärin ottamalla toisesta mallia. Nut olisi parkkipirkolle selkeästi syy sakottaa tolloja.

    • Anonyymi

      Ideaparkin pitäisi viimeistään nyt järjestää Parkki-Pate tai vastaava valvonta alueelleen. Siellä on paikkoja riittävästi ruuhkaisinakin päivinä, joten kyseessä on välinpitämättömyys ja ylimielisyys.

      • Anonyymi

        Ei viitsitä viedä kauemmas kun ei jakseta tai viitsitä kävellä,aina olisi saatava se kottura mielellään siihen lähelle kaupan ovea mieluusti vaikka sinne tuulikaappiin .Tilaa kyllä kauempana aina on mutta ei tajuta s..tana!


    • Anonyymi

      Autolla ajaminen ja varsinkin pysäköiminen vaatii älyllisiä lahjoja. Kaikilla ei sitä ilmiselvästi ole.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      115
      2403
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      37
      1453
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      641
      995
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      983
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      97
      878
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      700
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      696
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      686
    Aihe