Ylen uutisissa mainittiin, että Venäjän diktaattori on ilmoittanut, ettei Venäjä aio hyökätä mihinkään Nato-maahan. Ennen kuin Venäjä hyökkäsi Ukrainaan, teurastaja Putler sanoi, ettei Venäjä aikonut hyökätä Ukrainaan.
Teurastaja Putler: Venäjä ei aio hyökätä Nato-maahan
Anonyymi-ap
4
251
Vastaukset
- Anonyymi
Putler on kuitenkin sen verran tyhmä jopa venäläiseksi, että saattaa ihan tosissaan uskoa Naton suunnittelevan hyökkäystä Venäjälle.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18168587O
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Onhan Putin kai huomannut, että Ukrainan valloitus ei ole ollut pelkkää torvensoittoa. Tämä saattaa hillitä hänen intoaan valloittaa koko maailma Hitlerin tapaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161