Persut on velkaa äänestäjilleen

Persut ettekö aio maksaa velkaanne äänestäjille??
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Maksetaan koko ajan.
Tämä on se opetus mitä tarvitsette, että ette toista kertaa meille ääntänne anna.

Äänestä
  • Persut pettää AINA.

    Äänestä

Ei ne sitäkään ymmärrä, että jussi on nazi, vaikka tämä on radikaalimpi kuin Goebbels.

Äänestä

Milloin vihervassut aikoo maksaa tekemänsä jatkuvat tunaroinnit ja valehtelut Suomen valtiolle ja kansalle. Niitä on niin paljon, ettei yhelle sivulle mahdukkaan.

Äänestä
  • Validit linkit esittämiisi väitteisiin. muutoin tavanomaista porvarivaletta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persut ettekö aio maksaa velkaanne äänestäjille??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu