Ensi vuonna salkkarit jatkuu ilmeisesti vasta 29.1,turhan pitkä tauko,sitä ennen on ne synttäritkin 25.1,onkohan se juhlaelokuva suoraa jatkoa sarjan tapahtumilla vai oma kokonaisuutensa..
Pitkä odotus
7
336
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä enkä välitä.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#181704356
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Pitempi tauko salkkareista on hyväksi sielulle.
- Anonyymi
Niin on.
- Anonyymi
Oon mäki onkinut kalaa 😂
- Anonyymi
En tiiä miks vahtaan salkkareita kun en mä edes oikeasti ole sitä ihmistyyppiä jonka pitäs katsoa sitä mut niin vaan se toi ohjelma koukuttaa. Varmaan jokin jännitys siinä kiehtoo ,mut täytyy sanoa että oon enempi semmosten ohjelmien fani kuin esim jotkut rikossarjat, eläinaiheiset ohjelmat, lastenohjelmat(en ole lapsi mut ne on aikuisillekin opettavaisia!), historia-aiheinen telkkarikanava , musiikki ja urheilu. Musiikkiohjelmista eniten kiehtoo yle teema&fem kanavan radion sinfoniakonsertti -ohjelma. Vain elämää -musaohjelmaa aiemmin mollasin, mut ei se olekaan niin huono vaan ihan syvällinenkin paikoin.
- Anonyymi
Mun elämä pyörii Salkkareiden ympärillä.
Pitääkö olla huolissaan?
En tiedä, miten selviän tästä tauosta, joka kestää tammikuun lopulle. Pitää varmaankin mennä lyhytterapiaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1527103
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505956- 1335155
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484707Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554038- 713234
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553150Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252922- 472457
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182339