Yhdysvalloista palanneen Häkkäsen mukana on tullut 300 milj arvoisesta kaupasta aloitussetti Suomelle nato varustusta. https://www.youtube.com/watch?v=CDj-vNdAuD8
Ensimmäiset naton ase lähetykset saapuneet Suomeen!
Anonyymi-ap
6166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Höpö höpö
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18171976D
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Patriot-ohjuspattereita tulee amerikkalaisten mukana. Suomi toki hankkii itse Daavidin lingon ja ohjukset.
Putinilla ei todella ole syytä virnuiluun. Olisi SOTAKÄÄPIÖN aika ottaa järki käteen ja painua örkkeineen v ittuun Ukrainasta.
Tässä aloituksessa ei Häkkänen ollut itse asiana, mutta sanon tähän kuitenkin, että hän on ihan älyttömän upea tyyppi. Kaikin puolin cool. <3<3
Joo reiska huoltaa hallia ja ydinkärki posahtaa. Eihän siellä sellaisia tosin edes pitänyt olla.
Suomi tilaa myös Patrialta siltapanssarivaunuja 23,6 miljoonalla eurolla! Suomi ei todellakaan säästä sotaintoilussaan. Nyt on turha itkeä sosiaaliturvaleikkauksista.
Rahaa tarvitaan sotakalustoon, kansalaiset säästäköön omissa kuluissaa!