Edunvalvontapäällikkö??????? Iris Suomelasta edunvalvontapäälikkö AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHHA Kakara jolla ei ole mitään tietoa, koulutusta ei mitään, ei ole pitkäikäinen se yritys minne tämä peltojen kastelia menee "töihin". Ei ymmärtänyt politiikasta hevon persettä nyt musiikkialalle ja vielä edunvalvontapäälliköksi, toivottavasti löytyy vähän viisaampi ihminen tilalle. Taas tehtii vihreä poliittinen nimitys. Toivottavasti löytyy ammattilainen tilalle!!!
No niin vihreät
Anonyymi-ap
21468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Oliko Iiris se vihreä , jolla silmät pyörivät päässää kuin hedelmäpelissä?
Näköjään ei se tuollekkaan naiselle tippuminen eduskunnasta mikään katastrofi ollut vaan lähes heti uusi virka löytyi.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18173373M
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Kummelien ohjeistamispäällikkö Parantainen on saanut hahmonsa tästä henkilöytymästä
Saako hän ihan uuden läppärin ``?. EVP ! Ei vakinaisessa palveluksessa .Suomi on täynnä kaikenmaailman tossunkuluttajaa . Aamu-uutisia kun katselee , joka aamu 1-5 selittäjää jos ja mitä ihmeellisempiä virkanimiä .
Iiriksen olisi kannattanut alkaa paremminkin maksulliseksi naiseksi.
tuskinpa kukaan hänestä mitään maksaisi, senverran hirviö on...
oman edun valvontapäälikkö, kuten vihreään ajatukseen sopii.
Älkää nyt, seksikäs Iiris on ja kiva nimi. Kun Jumala antaa viran, antaa hän myös järjen sen hoitamiseen. 💖💖💖
Aloitus sitä persumaista älyvapaata kateellisuutta ...
Senhän näkee jo kirjoituksestakin.
Noita persumaisia änkyröitä on valitettavasti myös Keskustan vanhoissa ukoissa.
No No , Ohisalokin haukkui suureen ääneen hallitusta , olikin oman ministeriajan taulukoita , tulipa kiire poistaa juttunsa !!
Nyt meni anarkistilta pasmat sekaisin, ei ole aina mikään natsit taikka persu, vaikka näin ne anarkisti pellet kuvittelevat herneen kokoisissa aivoissaan, olen poliittisesti puolueeton, en ole persu ,vielä vähemmän vihervasemmistolainen, olen vain sivusta seuraaja T.aloittaja
Iiris on valmistunut IB-ylioppilaaksi vuonna 2013 UWC Atlantic Collegesta Walesista[9], jonne hän sai Suomen Kulttuurirahaston stipendin 17-vuotiaana.
Suomela on opiskellut Tampereen yliopistossa sosiologiaa.
Mites teikäläinen ? Olet ilmeisesti valmistunut apukoulusta 18 vuotiaana arvosanalla lähes tyydyttävä, joskin se tyydyttävä tarkoittanee tapauksessasi itsetyydyttävä.
Miten ite, olen ihan eläkkeellä oleva palomies/ paloesimies. olisiko sinusta tähän ammattiin anarkisti???? Ite tehnyt alalla koko työrupeaman.
Iiriksellä lihat oikeissa paikoissa, pää jäänyt tyhjäksi?
Iiriksellä ei saumoja saada miestä
Ainoa mahdollisuus Iiirikselle saada miestä on alkaa myymään itseään.
Ahahhaaaahhaaaaaa! Vieläkin naurattaa.
Mutta pitihän se pikku Iirikselle jokin suojatyöpaikka löytää.
Vihreissä ei ole kuin umpipöljiä. Hörkköjä hörkön jälkeenkin.Nauruksi menee. Suut käy kuin ruohoruunan takapuoli, kuin Virran syöksy..........