Näky tulevasta 4251 v. Maan tulevaisuudesta.
Enemmän kun näky/ siirto ajasta- aikaan.
Tämä asiakirja on vakaa.
Olen käynyt tulevassa maassa, näky on oikea. Olin kerran ollut maassa ja lähdin sieltä tulevaan maahan, nähdäkseni tulevan maan kehityksen.
Olen keskimaassa. Maa on tyhjäksi tullut. Asukasluku on vain 3254 aikuista ja kennossa on 6100 kehittymässä , jotka otetaan poi myöhemmin, kasvatusta varten. Kasvatetaan luontaismehuilla.
Ihmiset eivät enää kävele, vaan liikkuvat liitolaudoilla. Ihmisillä ei ole enää nimiä, vaan koodit.
Minun koodini on C11 Kaht. Korkein koodi on A 3254 Pihtn. Johtaja on 3A7 21 Trimon.
Tiede on jumalan sijaan kohdennettuna. Ajat he määräävät ja asetuksen lait. Tiede on kehittynyt pitkälle. Tieteen vallassa on kaikki, syntyvyyttä ei ole eikä enää tarvita, sillä maa on saastunut SÄTEILYSTÄ, joka tulee suur-avaruudesta ja polttaa hetkessä kaiken, jonne tulee. Säteilysuojat on mallinnettuna, käytössä aina.
Miehet ja naiset on neutraloitu jo pieninä, eivät tuota enää jälkeläisiä. Naisten pyörylät tehdään laboratoriossa valmistaen, kennoasennusta varten. Lapsituotantoa on 5 eri lajia 2 poikaa Cii A11 ja K15 A 17. Ja 3 tyttömallia ovat Neutriino 121 ja 727 ja 424 mallit.
Kiinteä maa ( jossa nyt olemme2021 v. ) ja näkymätön ns. sisäfääri ts. ulottuvaisuudet tai Henkitaivas, ovat yhtyneet yhdeksi alueeksi, jo kauan sitten noin 574 v. sitten. (3667)
Ihmiskato ja lajikuntakato johtui ajoista, jolloin suur-avaruuden säteily hävitti kaikkialla olleet.
Olen kuullut infossa. Aiemmin ollen jo kolmella planeetalla käynyt, aluksella: Trach ET Tree 16/74 Phoent 4/21 C5
Johtokuntia, A 3 ryhmät olivat muka siellä käyneet?
Ei ole varmaa, sillä säteilyvirtaus avaruuksissa on vahva ja läpipääsemätöntä.
Tekoäly ja tulevaisuus siitä johtuen.
0
215
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2463342Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3642992Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,202008Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.821861Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e651788Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591662MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131553- 1251512
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4851429Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11414