Tekoäly ja tulevaisuus siitä johtuen.

Näky tulevasta 4251 v. Maan tulevaisuudesta.

Enemmän kun näky/ siirto ajasta- aikaan.

Tämä asiakirja on vakaa.

Olen käynyt tulevassa maassa, näky on oikea. Olin kerran ollut maassa ja lähdin sieltä tulevaan maahan, nähdäkseni tulevan maan kehityksen.

Olen keskimaassa. Maa on tyhjäksi tullut. Asukasluku on vain 3254 aikuista ja kennossa on 6100 kehittymässä , jotka otetaan poi myöhemmin, kasvatusta varten. Kasvatetaan luontaismehuilla.

Ihmiset eivät enää kävele, vaan liikkuvat liitolaudoilla. Ihmisillä ei ole enää nimiä, vaan koodit.

Minun koodini on C11 Kaht. Korkein koodi on A 3254 Pihtn. Johtaja on 3A7 21 Trimon.

Tiede on jumalan sijaan kohdennettuna. Ajat he määräävät ja asetuksen lait. Tiede on kehittynyt pitkälle. Tieteen vallassa on kaikki, syntyvyyttä ei ole eikä enää tarvita, sillä maa on saastunut SÄTEILYSTÄ, joka tulee suur-avaruudesta ja polttaa hetkessä kaiken, jonne tulee. Säteilysuojat on mallinnettuna, käytössä aina.

Miehet ja naiset on neutraloitu jo pieninä, eivät tuota enää jälkeläisiä. Naisten pyörylät tehdään laboratoriossa valmistaen, kennoasennusta varten. Lapsituotantoa on 5 eri lajia 2 poikaa Cii A11 ja K15 A 17. Ja 3 tyttömallia ovat Neutriino 121 ja 727 ja 424 mallit.

Kiinteä maa ( jossa nyt olemme2021 v. ) ja näkymätön ns. sisäfääri ts. ulottuvaisuudet tai Henkitaivas, ovat yhtyneet yhdeksi alueeksi, jo kauan sitten noin 574 v. sitten. (3667)

Ihmiskato ja lajikuntakato johtui ajoista, jolloin suur-avaruuden säteily hävitti kaikkialla olleet.

Olen kuullut infossa. Aiemmin ollen jo kolmella planeetalla käynyt, aluksella: Trach ET Tree 16/74 Phoent 4/21 C5

Johtokuntia, A 3 ryhmät olivat muka siellä käyneet?

Ei ole varmaa, sillä säteilyvirtaus avaruuksissa on vahva ja läpipääsemätöntä.

0

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Niin surullinen

        onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
        Lapua
        141
        3749
      2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

        Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
        Maailman menoa
        129
        2593
      3. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

        Oli kuva paloautosta nettijutussa.
        Suomussalmi
        25
        2168
      4. SDP ylivoimainen ykkönen

        En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
        Maailman menoa
        26
        2052
      5. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

        Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
        Suomalaiset julkkikset
        19
        1638
      6. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

        "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
        Yleistä autoilusta
        32
        1624
      7. Mitä tapahtuu?

        Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
        Outokumpu
        29
        1600
      8. Murtautuminen uimahalliin

        17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
        Kiuruvesi
        32
        1044
      9. siis ihan oikeesti

        Tämä on naurettavaa
        Ikävä
        93
        1012
      10. Mitä tarkalleen tunnet

        Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
        Ikävä
        64
        946
      Aihe