Suurin pudottaja

Silloin kun niiden tyyppien painoa otetaan sillä jättipuntarilla niin miksi miehet aina ottaa paidan pois päältä kun ne menevät siihen punnittavaks? Eihän siinä ole mitään järkee???
3959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luultavasti sen takia, että siinä saattaisi ihan hieman lähteä painoa.. tai siis korkeintaan jotain 100-200 grammaa, mutta painoa sekin.. :P

Äänestä

Miesten piti ottaa paita pois että painon lisäksi punnitessa näkee miten ihrat on vähenneet.

Äänestä

Kumma juttu, kun et ole vielä käynyt kurkkaamassa netistä kuka on "the biggist loser"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi puntarilla? kirjoitti:

Silloin kun niiden tyyppien painoa otetaan sillä jättipuntarilla niin miksi miehet aina ottaa paidan pois päältä kun ne menevät siihen punnittavaks? Eihän siinä ole mitään järkee???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu