Uudenvuoden puhe Lii Anderson Kai tää maa on vielä Suomi isiemme rakentama maa vai meinaatko muuttaa kokonaan pakolaisten maaksi kun halit niitä mustia raiskaajia ja rikollisia Suomen täyteen onneks ei oo lapsia resssukat on jo pitkän aikaa olleet ihan kauhuissaan tästä maailman menosta ja mitä kauheuksia vielä tulossa 😱😱😱😱😱😱😇😇
Uudenvuoden puhe
Anonyymi-ap
181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hei, meillä halii mustia pakolaisia vain Persujen Tynkkynen ja muuan Hakkarainen.
Että sillein. Suomen onnettomuus on vain se, että meillä vihataan lapsia. Siis ihan suomalaisia lapsia, eikä kukaan jaksa niitä enää tehdä. Tässä syy myös talouden taantumaan. Meidän kaupungista lopetettiin viimeinen vauvamyymälä. Tilalle tuli 3 Musti&Mirri kauppaa.
Eläkeläiset (Suomi ikääntyy) matkustavat ulkomaille kuukausiksi ja vievät rahat sinne ulkomaisten yritysten kassaan. Nämä ilmastopakolaiset ovat pahin Suomen uhka.
Suomi teki virheen jo kymmeniä vuosia sitten kun se ei panostanut omiin lapsiin. Jos tilanne olisi parempi, emme tarvitsi edes puhua ulkomaan tuonti ihmisistä.
Typeryys johti tähän!