Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nainen, miten koet kun pillusi on märkänä ?

Heido, olen 53 mies, ja ihan tiedustelisin teiltä naisilta, kun masturboitte, kuvitteletteko, että siinä olisi mies kielellä klikkaa lirkuttelemassa ?

Entä, katseletteko seksi videoita, jossa on pariskunta, nainen, tai mies masturboimassa ?

Kuinka usein viikossa masturboitte ?

Kiitos mielipiteistänne ;)
2493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse kuvittelen mitä milloinkin. Joskus katson jotain videota tai luen täältä juttuja tai kuuntelen eroottista äänikirjaa. Mutta useimmiten vaan erilaisia fantasioita päässäni. Hieron nännejäni koska pidän siitä kovasti ja voin kuvitella jonkun miehen tai useamman imemään nännejä. Tai voin muistella jotain ihanaa rakastelukertaa ja lisätä siihen muistoon jonkun miehen katselemaan ja runkkaamaan siihen viereen tai hyväilemään rintojani siinä yhtä aikaa kun panen mieheni kanssa. Käytän yleensä satisfayeria ja joskus jotain hieromasauvaa vibralla. Yleensä en työnnä mirään sisälleni vaan saan orkun vain klitorista kiihottamalla.
Usein tyydytän illalla ennen nukahtamista tai aamulla sängyssä jos panettaa heti herätessä ja olen yksin. Tiettyyn aikaan kuukaudesta panettaa niin että tyydytän itseäni myös keskellä päivää jos olen kotona.

Äänestä

Hei, hauska kuulla itse kun masturboin itseäni minulla on silleen aika karheat kädet, jotka satuttavat kulliani, siksi olen käyttänyt sellaista pehmeätä keinovaginaa, ja lisäksi käytän liukuvoidetta.

Yleensä ajattelen että naistani nai vieras mies, ja tai katson romanttista pornoa, jossa pariskunta rakastelee ja tai jossa lesbonainen, viettelee hetronaisen rakastelemaan.

Liikkuessani katselen hoikka vartaloisia kauniiden naisten rintoja, jotka ovat silleen pystypäiset, kapea lanteisia naisia, yritän runkatessani pitkittää laukeamistani ja lopulta kun laukean se tuntuu äärettömän ihanalta tunteelta.

Kirjoittaisitko minulle ihanan novellin jossa kuviteltu naistani toinen mies viettelee., tai nainen viettelee naiseni ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heido, olen 53 mies, ja ihan tiedustelisin teiltä naisilta, kun masturboitte, kuvitteletteko, että siinä olisi mies kielellä klikkaa lirkuttelemassa ?

Entä, katseletteko seksi videoita, jossa on pariskunta, nainen, tai mies masturboimassa ?

Kuinka usein viikossa masturboitte ?

Kiitos mielipiteistänne ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu