Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pienimunaisen kirjoitus!

Isomunaisilla miehilla on aivoissa verenpuute!
Isotisst naisilla aiheuttavat kipuja!
Olkaa kaikki omiinne tyytyvaisia!
21558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On tässä elämässä pikkusen muutakin mietittävää kuin, munan pituus ja isottissit, mutta kiitos kumminkin, ja verenpuutteeseen en ota kantaa, mutta niinkuin sanottu "olkaamme tyytyväisiä omiimme", niin minäkin yritän olla ja taidan siirtyä katsomaan tanssia

Äänestä

Kyllä pienellä kalulla on myöskin hyvä nussia. Kaikki ei tartte olla aina isoa. Keskustelu koosta on myös tarpellista voihan aina jokainen kertoa millainen on itsellä, jos haluaa tuoda asioita näin julki. Todellakin kaikkien on oltava tyytyväisiä omaan varusteeseensa, suurentaa tai pienentäähän ei voi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso Karju kirjoitti:

Isomunaisilla miehilla on aivoissa verenpuute!
Isotisst naisilla aiheuttavat kipuja!
Olkaa kaikki omiinne tyytyvaisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu