HALLA-AHON MAHDOLLISUUS

Kahden joukkoon on mahdollista arvioivat asiantuntijat. Kaksi samanlaista liberaalia suosikkia voi johtaa vastavoimaan,eli Halla-ahon loppukiriin.
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eiköhän tehdä Jussista pressa. Ainut joka ottaa turvallisuuden tosissaan. Olisi se mahtava homma,että saataisiin pressa joka asettaa oman maan aina ykköseksi...

Äänestä
  • Äänestäisin mutta täytynee taktikoida, jotta vassarit ei voita! Stubbia myt mutta eduskuntavaaleissa ps! 🇫🇮❤️👍

    Äänestä

Minä en suosittele taktikointia.Äänestän Hallaa ykköskieroksella,muuten on myöhäistä...

Äänestä

Stub,Haavisto,voi kyynel jos ovat mukana toisella kierroksella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kahden joukkoon on mahdollista arvioivat asiantuntijat. Kaksi samanlaista liberaalia suosikkia voi johtaa vastavoimaan,eli Halla-ahon loppukiriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu