Moon nyssitten aivvan ymmyrkäännä !
Notta moon ainna ollunna sillämieleel notta eihä sottaa voi milläänkään voittoo ja voiton paraattia pittää iliman jos ei sulloo kuule ilimmalaivvaa millä vetääsöö ryss ... äh siis vihoollisoon sontavarpahat kaikki maan tasaal ainna Uraali... ääh johonkin sopivampahan maantieteelliseeheen rajjaa saakka maan tasool kaikki tyynni.
Täällähän oon sellaaset asiantuntijaat jokko sitä mieltä notta see oliss sellaasseet ilimmalaivvastot pitänyssitte jo roommalaisiiil olla ennenkussitä sottaa voinnu mittään voittoo ja triumfiraattia pittää ollenkaan.
Sanokaa ny saa...na sellaaset miäheet notta mitesse tämmöönen riitta ratkaastaan? Olikko sillä roommalaaseel jo ilmmalaivvaat ?
Voiko sottaa voittoo iliman ilimalaivvoja?
Anonyymi-ap
4
107
Vastaukset
- Anonyymi
.....voe kyllä voettoo iliman ilmavaevoja.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Suomalainen Zeppelin-ilmalaiva ja korpisoturit sen alla riippuvaan koriin Suomi-konepistoolien kanssa tikkaamaan niin eiköhän vietäisi vihollista tukka suorana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek184611Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia5022431Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1422001Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.181869- 811576
- 1461505
- 111161
- 101964
- 124842
Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik40839