https://www.iltalehti.fi/viihde/a/2014011617936378
Silminnäkijöiden mukaan Antonio Flores käyttäytyi aggressiivisesti ruotsinlaivalla.
Kun Suomen korkeimpaan virkaan haetaan henkilöä, ei tämän tapaista uutista voi sivuuttaa. Kaiveltiinhan Purran paljon vanhempia kirjoituksia ja ne oli siis vain kirjoituksia
Silminnäkijöiden mukaan Antonio Flores käyttäytyi aggressiivisesti ruotsinlaivalla.
Kun Suomen korkeimpaan virkaan haetaan henkilöä, ei tämän tapaista uutista voi sivuuttaa. Kaiveltiinhan Purran paljon vanhempia kirjoituksia ja ne oli siis vain kirjoituksia
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kaivelet miljoona vuotta vanhoja juttuja kun olet niin huolissaan kun Pekka Haavisto on suomen seuraava Presidentti.
Mitäs vihervasemmisto tehnyt PS:a kohtaan? Haavisto ei pääse edes toiselle kierrokselle.
Kyllä tavallisen Suomalaisen on syytäkin olla huolissaan ? Haavisto on koko uransa tehnyt kaikkensa Suomen kansan vahingoksi. Haavistolle sopiva homma olisi jonkun tyhjänpäiväisen järjestön, amnesty, unicef johtajan homma. Ei Suomen presidentiksi ikinä !!
Ikänsä puolesta, 66 v. Haavisto on jo eläkeiässä. Ei tarvi mitään palkkiovirkoja, saanut jo kaikkea hyvää roppakaupalla tältä yhteiskunnalta olemattomalla koulutuksella eli ylioppilaspohjalta. Pekkuli on ollut koko ikänsä saamapuolella ja nyt haikailee vielä vauvaa Antonion kanssa.
"Pekkuli on ollut koko ikänsä saamapuolella ja nyt haikailee vielä vauvaa Antonion kanssa."
Tulee ollemaan lapselle kamala rasite joutua näitten homppeleitten hoidettavaksi.
Kumpi näistä homppeleista sen lapsen synnyttää ?
Tiettävästi paskasta ei ole koskaan lapsia syntynyt.
Ei tule ylioppilas-sivari-homosta presidenttiä Suomeen.
Vauvakuume rauhoittaa. Kumpi niistä synnyttää.
Jospa haikara tuo
Haavisto Ylen presidenttiehdokastentissään "nokkelasti" lohkaisi, että voi soitella DJ:nä vaalikiertueellaan musiikkia, mitä kotona Antonio- puoliso ei siedä, näin ymmärsin, tuskin hän tarkoitti toista kumppaniaan Jereä. Antonio on kuitenkin majaillut Saksassa, kunnes Haavisto kutsui hänet vaalimannekiinikseen presidentinvaalityöhön, osti hänelle tulijalahjaksi kampaamonkin, kyllä miljoonan vaalibudjetilla on varaa ostaa vaikka kampaamoita. Haavisto asuu monikerroksisessa isossaan huvilassaan Kulosaaressa, jotta siellä on varmaan lääniä kuunnella omaa mielimusiikkia toista häiritsemättä.
Suomen veronmaksajien varoilla perseenporaaja rahoitti sen kampaamon hankinnan puppelille lahjukseksi.
Ravistelisi ihanasti pvesidentti-instituutioda.
Millä rahkeilla sekin muka riehuu..
Tää on tätä.
Kampaaja Anton ei ole vielä ihan Suomalaisten tavoille oppinut, elää edelleen kuin viidakossa.
Tiedän syyn. Ostin kampaajalta "lovea", mutta toimituksen jälkeen jätin maksamatta.
Homot on usein monella tavalla vinksahtaneita ja ovat aika kovasti yliedustettuina sarjamurhaajien sekopäisessä joukossa samoin pedareissa ovat aika kovasti edustettuina määräänsä verrattuna.
Hakkasiko raivoissaan serveteillä muita vai vai herjasiko käyttäen kovaa kieltä: senkin ....senkin.... senkin ILKIMYS!
Antonio tappeli laivalla samasta miehestä naisen kanssa?
kovvoo hommoo toi homoilu, kokopäivähommoo
Anton paukutti kumpaakin naista avokämmenellä
Nehän ovat sitten molemmat äkkipikaisia, varmaan lautaset lentelee.
Homot on vihaisia etenkin naisille! jonkunlainen kateeellisuus kun Homo haluaa olla kaunis ja kuitenkin haisee Pa.....e.
Ei kukaan ole kateellinen lepakkosannalle ja muille femakoille :D
P.S. v-ttu haisee pahalle :D
Antoniina Juristien neuvosta keksi vedota omaan synnynnäiseen "temperamenttiinsa"
Suomessa muualta tulleille annetaan enemmän oikeuksia kuin Suomessa syntyneelle Suomalaiselle miehelle!
Vetääköhän Anttooonio Pekkistä lättyyn alvariinsa? Ehkä lyö vain vartaloon, ettei jäljet näy?
Aika aggressiivinen heppu
Onko kyseessä naisviha?