Miksi Alexander Stubbiin kiusaajana suhtaudutaan välinpitämättömästi. Onko Stubb joku pyhäukko joka saa kaiken tuosta vain anteeksi.
Stubb oli koulukiusaaja SO WHAT!
Anonyymi-ap
18217
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Hiton hyvä kysymys.
Meillä on nollatoleranssi... blaa
Aina pitää puuttua kun....
Stubb romuttaisi tai ainakin vähintään olisi irvikuva Niinistön työlle presidenttinä koulukiusaamista vastaan.
Eipä se niinistökään mikään ihannepressa ollut. Kokkaretaustan kyllä huomasi.
Niinistö sentään edusti niitä arvoja, jotka huokuvat vielä enemmän Sari Essayahissa. Ollaan ystävällisiä ja kunnioittavia toisia kohtaan.
Samaa ei voi Sanoa Pekasta, Alexanderista ja Jutasta.
Koska ihmiset kasvavat aikuisiksi - paitsi persuihmiset.
Usko jo STUBBI ON VAALIEN TYHJÄ ARPA. .. koko olemus sen paljastaa , kaikille muille paitsi sinulle !💩💩💩💩💩💩stubbi ja Harkimo ssrjassa , YM - ynnä muut.
Stubb ob rehellinen mies jonka sanaan voi luottaa.
Tässä esimerkki:
https://pbs.twimg.com/media/CBGuHwsUkAEwhL5?format=jpg&name=4096x4096
Säikähtänyt orava on oman osansa saanut ja karman velka on kuitattu maksetuksi.
Vielä on vähän varaa haukkua jonkun hampaita.
Hampaat kuin KULTAHAMMASRANNIKKOLAISELLA KUULUUKIN - karman mukaan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Kuollut orava olisi kateellinen
Suomalaiset ansaitsee suomalaisen pressa ja vaimon, joka osaa edes puhua suomea. Milloin suomalaiset alkavat arvostamaan itseään niin paljon, että valitsevat pressan omiensa joukosta, ei siis hyrriä pressaksi kera englantilaisen vaimon. Emme ole siirtomaa valtio, ainakaan vielä, vaikka kovasti siihen suuntaan meitä pakolla viedään.
Kaikkien populistien isä stubelo 🤣.... Kuten jo aiemmin onkin mainittu TYHJÄ ARPA
Jos Stubb työnnetään linnaan, se vähäki uskoni vaalijärjestelmään romahtaa
5 miljoonan maassa ei voida laskea lippusia käsin, ei ei.
Siihen pitää väliin valjastaa pörssiyhtiö, jota ei kukaan valvo, ja 4 päivän päästä lippuset hävitetään.
Sulle kerrotaan: vaaliliput suljetaan paikkaan x vuosiksi ja oikeesti x paikka on paikka johon kellään ei oo pääsyä.
Ja sinä iloisena 20.20 katsot ennakkoääniesityksen ja seuraat sen jälkeen ylen koneiden tekemää ennustetta kunnes show saa huipennuksen 22.12 ja pressa on valmis.
voi tsiisus teitä
Stubin koko olemus on jalostunut KIUSAAMISEEN - ja MINÄ-MINÄ-POPULISMIIN . ei jatkoon --
Haavisto ja STUBBI soutivst vanhalla veneellä - munat oli airoina ja munapussit peräpainoina ....( Saa toistaa omaan tahtiin )
Koulukiusaajista tulee työpaikka kiusaajia ja jos tähän virkaan vvalitaan niin kansan kiusaajia. Katotaan onko Suomen kansa yhtä tyhmä, kun Amerikkalaiset.
Ja kusipää ylläpito väittää ettei erittäin provosoivaan kommenttiin tule yhtään kommenttia.
Tämän jälkeen ylläpito kirjoittaa yhden.
Vapauttakaa kaikki shadow bännistä, kohta on myöhästä.
Voiko rahalla ostaa presidenttiyden. Stubb ka 1,5 miljoonan euron vaalikassa. Jokainen voi päättää itse onko oma ääni ostettavissa.
Sillä on merkitystä kuka laskee äänet-- J Stalin