Myrkyn

makuista kahvia tuli keitettyy.....
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Löytyyks siinä myös tehoja maun lisäks.
Jos löytyy nii ann mullekii.

Äänestä
  • tehoo löytyy et vessaan tulee koht lähtö.... ps 6 poroi ja kolme vettä, niin se on siinä.

    Äänestä

  • mms kirjoitti:

    tehoo löytyy et vessaan tulee koht lähtö.... ps 6 poroi ja kolme vettä, niin se on siinä.

    .....sit tajuu lähtee pöntöllä istuessa nii kelpaa mulleki...

    Äänestä

  • Vitturhaantunut. kirjoitti:

    .....sit tajuu lähtee pöntöllä istuessa nii kelpaa mulleki...

    ainakin seuraavalta joka menee jos oot immuuni omille höyryille(PAHIMMILLEKIn= on vaikee sana )

    Äänestä

lähtee aamu reippaasti käyntiin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mms kirjoitti:

makuista kahvia tuli keitettyy.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu