Merkillistä ettei Mestari nauti kannatusta yli puoluerajojen. Mistä tämä kaikki johtuu?
Mikä Halla-Ahossa on vialla, kun kaikki persut eivät kannata häntä?
Anonyymi-ap
21156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Huuheloiden määrä on rajallinen.
*******************************************************************************
*******************************************************************************
---------- Jussi Halla-aho - On Noussut Suosikiksi Suomalaisille ! -------------
--------------- Äänestä Sinäkin - Jussi Halla-aho Presidentiksi ! ----------------
----------------- Olen Suomalainen - Olen PerusSuomalainen ! -----------------
********************************************************************************
********************************************************************************
Käväsin äänestämässä N:o 5 Jussi Halla-aho, meni oikealle Miehelle ääni !
Äänestit rasistineitiä?
Eikös Anderssonillalle joku muu numero kuin 5, joka on varattu Mestarille.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😍 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ääni Halla-aholle on käytännössä ääni Stubbille. Kannattaa äänestää Rehniä. Hänellä on mahdollisuus voittoon toisella kierroksella.
Kuka haluaa Stubbin pressaksi. Stubb ei ole oikein onnistunut missään. Vihkoon menivät mm. ulkoministeri, pääministerin ja EU-parlamentaarikon hommat. Missä Stubb on onnistunut?
Jospa äänestäisi Juttaa, nii meniskö ääni Harkimolle ? - vastaa Tieteilijä ? pöljäke
HÄÄÄÄÄÄH HÄH HÄH HÄH HÄH HÄÄÄÄÄH ja LäääääH
No näinpä. Rehn on oikeastaan ainoa, joka voisi edes teoriassa haastaa Stubbin toisella kierroksella. Halla-aho tai Haavisto eivät siihen pysty, koska kumpikaan ei saa juurikaan ääniä muilta kuin niiltä, jotka äänestivät jo ensimmäiselläkin kierroksella.
Millä ihmeen toisella kierroksella? Halla-aho pesee ja linkoaa kaikki jo ekalla kierroksella. Noin fiksu ja kielitaitoinen mies on paras vaihtoehto nyt tarjolla olevista ehdokkaista.
Rauhoitu jo näitten keksimiesi huoliesi kanssa. Vaalitulokset saadaan 28.1 klo 20.00 jälkeen kun tulokset on laskettu. Oliko liian vaikeata ymmärtää ?
Aloittajaa on peloteltu ettei Halla-Aho saa tarpeeksi äänestäjiä taakseen.
Ei ole vain yhtä vikaa ja yksikin tietty vika voi äänestäjää estää äänestämästä Halla-ahoa.
Jos se vika on "kellotapulissa" eli JOS joku on VIELÄ äärivasureiden kannattaja kaikista heidän tuhotöistään huolimatta....
Onko demareita vain 4% suomen kansasta? Jutta Urpolaisen kannatus?
Ei niitä enää enempää ole... Fiksut entiset äänestäjät jättäneet hukkuvan laivan (demarit).
Et taida olla ihan niitä penaalin terävimpiä sinäkään... Ensinnäkään noin sekavaa tekstiä, mutta eihän äärivasureilta oikein muuta voi odottaa.
Kerrotko vaikka vain yhden ehdokkaan, jolla olisi 100% kannatus puolueessaan? Nyt ei suosikkisi Putte kelpaa esimerkiksi. Mistä ihmeestä tiedät kuinka monta kymmentä % puolueesi kannattajista kannattaa omaa ehdokasta ja montako Halla-ahoa? Liittyykö tämä taas demareiden "taktiseen äänestämiseen"?
Ääni Halla-aholle on ääni putinille. Se muistakaa.
Voiko äärivihervasudemulta enää tuon naurettavampaa provoaloitusta odottaa? Aikas epätoivoiseksi menee, toki syystä, kun kannatus syöksyy näissäkin vaaleissa.
Tunnen muutamia demareita jotka aikovat äänestää Halla-Ahoa, mistä tämä johtuu?
Johtuisiko siitä, etteivät kaikki demarit ole tyhmiä?