Trumpilla hoitamaton KUPPA?

Anonyymi-ap

Hoitamaton kuppa?
Intialainen Times Now -uutismedia huomauttaa, että aiemmin Trumpin käytöstä on selitetty hoitamattomalla syfiliksellä eli kupalla. Infektiotautien asiantuntija Steven Beutler esitti tämän teorian New Republic -lehdessä vuonna 2017.

Beutler tähdensi New Republicille, että kuppa-diagnoosia ei tietenkään voi tehdä etäältä. Hän kuitenkin arvioi Trumpin ”psykologisten ongelmien ja ailahtelevan luonteen” selittyvän neurosyfiliksellä.

Demokraattipuolueen poliittinen konsultti, ex-presidentti Bill Clintonin kampanjastrategina maineeseen noussut James Carville spekuloi kupan olevan mahdollinen selitys punaisille jäljille Trumpin käsissä.

– Kysyin useilta lääkäreiltä, mikä tauti ilmenisi käsissä puhjenneina haavaumina. Vastaus oli välitön ja yksimielinen: sekundaarikuppa, hän kommentoi Meidas Touch -sivuston mukaan.

– Uskoakseni on hyvä mahdollisuus, että hänellä on kuppa enkä pyri erityisesti salailemaan tätä.

7

222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tuosta ole ihan varmuutta sekundäärisen kupan tarttumisaika ei stemmaa, Trump ei ole kätellyt edes Gliltonia vuosiin saati jotta olisi koskenut muuten Glintonin Biliin. uoman tautitoimiston uutisissa on epäilty montaa tautia ja piiretty vihollisikuvia tärkeinmän liittolaisemme melkein 100varmasta pressasta ,imeisesti kuvitellen jottei hän tiedä tai muista suomen asemaan ja suhtautumista, tuolla Usassa käydään ihan vaalit ei mitään galluppeja.

    • Anonyymi

      Neurosyfilis oli myös Leninillä. Murhanhimoinen käppänä sekin oli.

    • Anonyymi

      Jälkien kohdat kädessä viittaavat vahvasti golfmailan jättämiin jälkiin eli hiertymiin, Trumpilla ollut aikaa golffailla vähän turhankin paljon.

    • Anonyymi

      mistähän se on sen saanut...ei pitäs kätellä.

    • Anonyymi

      Ei mitenkään vieras tauti suomalaisille. Neuvostoliitto-Venäjällä vierailleet suomipojat sitä kuppaansa tartuttivat vaimoihinsakin! Mutta se on salaisuus, että herrat kävivät naisissa ostosmatkallaan!

    • Anonyymi

      Se kyllä selittäisi paljon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."

      Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      107
      3245
    2. GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?

      GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys
      Voice of Finland
      43
      1187
    3. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      83
      1162
    4. Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut

      Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja
      Ikävä
      53
      1102
    5. Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!

      Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!
      Pudasjärvi
      35
      1042
    6. Mikä teki vaikutuksen

      että ihastuit kaivattuusi? 🔥
      Ikävä
      49
      928
    7. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      67
      878
    8. Autolla puuhun

      Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn
      Oulainen
      25
      874
    9. Luuletko, että löydämme vielä

      Yhteyden takaisin? Miehelle ....
      Ikävä
      53
      867
    10. Tunnustan

      Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle
      Ikävä
      39
      862
    Aihe