Onko Tampereen Sannan

Ukrainalle lupaamat Hornetit jo luovutettu?
5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei tainnut Sanna edes tietää,mitä ne Hornetit on.

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    😋 ­­N­­­y­­­m­f­­­o­m­­a­­­a­n­­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Sanna luuli että tulisista kanansiivistä puhuttiin.
Muuten Sanna on kansainvälinen suora ja huoleton.

Äänestä

Koko Sannan ideahan oli vastoin perustuslakia ja vastoin koneiden valmistajan kanssa tehtyä sopimusta jonka mukaan koneita ei saa ilman lupaa luovuttaa muille osapuolille .
Se siitä Sannan osaamisesta .
Tietotaito ja osaaminen asteikolla 4 - 10 on hänellä nolla .

Äänestä

Binbot tykkää bimboista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ukrainalle lupaamat Hornetit jo luovutettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu