Punikit ovat kateellisia persuille

Persut ovat nykyisin mm paremmin toimeentulevia duunareita. Punikit kannattavat vasemmistoliittoa ja ruikuttavat köyhyyttään.
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suurituloisimmat duunarit kannattavat jo kokoomusta, kun eivät halua veroillaan elättää puolia suomalaisista.

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    💋 ­­­N­­­y­­m­­f­­o­m­­­a­­a­­­n­­­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Lopettakaa tuo luokkavihan viljely.

Äänestä

VUODEN 1918 TAISTO ON VIETÄVÄ LOPPUUN SAAKKA. PUNIKIT ON HÄVITETTÄVÄ TÄSTÄ MAASTA. JOKAIKINEN

Äänestä

Suurin osa naisista on viherpunikkeja. He ovat tasa-arvon nimissä vaatineet ja perustaneet julkiselle sektorille uusia sosiaalisia tehtäviä ja työpaikkoja. Tästä myös johtuu länsimaiden romahdus ja talouden ylivelkaantuminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persut ovat nykyisin mm paremmin toimeentulevia duunareita. Punikit kannattavat vasemmistoliittoa ja ruikuttavat köyhyyttään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu