Vai puuttuuko Halla-Aholta vai itseluottamusta puhuakseen viereita kieliä tai edes toista kotimaista.
Tässäkö on syy persujen ruotsin kielen vihalle?
Tässäkö on syy persujen ruotsin kielen vihalle?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ressukan näköinen ukko. Ei jatkoon.
Jos vasukkoa äänestää niin on ukrainan kohtalo.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b700b8f8-42d5-4d9b-8ddb-83c86be67cd0
Oli hitlerkin aluksi ujo , mutku sai valtaa niin ujous karisi.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Vasuviha kaikkia kohtaan, 3 ehdokasta nytkin jotka marssivat hesassa terroristi hamaksen puolesta, tiedät kyllä ketkä.
https://yle.fi/a/74-20063754
Olipa tyhmä aloitus. Kysy Iikalta.
Tai etsi netistä video kun joku puhuu Ukrainan parlamentissa 25.11.2023.
Ai mitä kuka häh ?
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/tahan-kirkkoon-kansanedustaja-hakkarainen-murtautui-katso/2989378#gs.3evn6f
Persuilla vahvat näytöt
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000000727816.html
Halla-aho ei selvinnyt ruotsinkielen tentistä. Mitä munkkilatinalla nykyään tekee?
Mitä hurriruotsilla tekee,eihän siitä saa selvää Börjekään.
Nolo, kukaan muu kuin Orban, Putin, Erdogan tai Rakettimies eivät kutsuisi Halla-ahoa vierailulle.
Mitä hyötyä on ihmisestä, joka osaa olla paha yhdeksällä kielellä ?
Mitä hyötyä on kirkkoslaavin taidosta, jos sitä ei puhu kukaan muu. Kasa hukattuja verorahoja.
KUN KOULUN WC TILOIHIN MOPO KASTETTA TEHTIIN KOSTOMIELESSÄ NIIN HALLA ILMOITTI SIITÄ OPETTAJALLE !!!
Ei Halla-aho ole tarkoituksella hidasliikkeinen ja poissaoleva, hänellä on vaan sellainen rankasta lapsuudesta johtuva autismin kaltainen käytöshäiriö.
Ei ainakaa ADHD:tä
Halla-aho on rauhallinen mies. Ei huido käsiään kun puhuu, eikä ilmehdi omituisesti, kuten esim. Andersson. Eikä Halla-aho ei naura isoon ääneen kuten Urpilainen tekee.
Halla-ahoa katsoessa jännittää aina milloin siltä menee kaulanikamat sijoiltaan, tai joku lihas revähtää, on sen esiintyminen julkisuuden valokeilassa niin vauhdikasta.
Kyllä sitä on rauhallinen, kun ottaa purkillinen rauhoittavia ennen esiintymistä, niin että puhe napsaa ja pistää nieleskelemään.
Hän ei ole missään mielessä sopiva presidentiksi. Aika pommi! Olisi se noloa, jos pressa pitäisi kärrätä lataamoon aika ajoin!
Demareilla takoo venttiili kanteen, kohta losahtaa, ja lataamoon.